Oyun Oynayıp 40.000 TL Kazanmak İster Misiniz? - Son Dakika

Oyun Oynayıp 40.000 TL Kazanmak İster Misiniz?

08.09.2012 13:00
Oyun Oynayıp 40.000 TL Kazanmak İster Misiniz?, System.String[]

Riot Games, League of Legends’ın resmi turnuvası ile oyun tutkunlarına 40 bin TL’lik ödül dağıtıyor!   ASUS ve Logitech sponsorluğunda gerçekleşecek olan turnuva, oyuncuları adalet ...

Riot Games, League of Legends'ın resmi turnuvası ile oyun tutkunlarına 40 bin TL'lik ödül dağıtıyor!

& ;

ASUS ve Logitech sponsorluğunda gerçekleşecek olan turnuva, oyuncuları adalet meydanlarında buluştururken Türkiye'de bir oyun firmasının şimdiye kadar dağıttığı en yüksek tutarlı ödüle de ev sahipliği yapıyor. Yurtdışındaki e- spor keyfini ve kültürünü ülkemizde de geliştirmeyi amaçlayan Riot Games, zaman geçirme aracı olarak görünen oyunların aslında bir spor dalı olduğunu Türkiye'deki en yüksek para ödülüne sahip turnuvasıyla kanıtlıyor.

Şirket, 15 Eylül'de başlayacak League of Legends elemelerinden birinci olarak çıkan 8 takımı 5-7 Ekim tarihlerinde GameX'te yapılacak olan lansmanda final mücadelesi için buluşturuyor. 15 Eylül'de başlayıp 30 Eylül'de bitecek olan zorlu maratonda birinci olan sekiz takım, 5 Ekim Cuma günü başlayacak olan çeyrek final maçlarıyla GameX'te kapışacak. Takımlar DOUBLE ELIMINATION/BEST OF 3 formatındaki turnuvada şampiyonluğu elde etmeye çalışacak.

Birinci olan takım 10 bin TL'lik para ödülünün yanı sıra ASUS'tan dizüstü bilgisayar ve Logitech'ten hediyeler kazanırken ikinci olan takım 5 bin TL'lik para ödülü ve Logitech'ten hediyelerin sahibi oluyor. Üçünü olan takımı ise 2.500 TL'lik para ödülü ve Logitech'ten hediyeler bekliyor.

Yarışmacıların yanı sıra turnuvayı yerinde izleyen League of Legends severler de GAMEX boyunca gerçekleştirilecek etkinlikler ile eğlenceli zaman geçirme fırsatını yakalayacak.

Nasıl Katılacaksınız?

Yarışmacı adayları turnuvanın ESL ve Efsaneler Ligi elemelerine katılmak, bilgi almak ve kayıt olmak için aşağıdaki linklere tıklayabilir:

ESL:

Efsaneler Ligi:

İnternet Kafe Turnuvalarının Olacağı Tarih, Şehir ve Kafeler:

15 Eylül İstanbul Gamekstra

15 Eylül İzmir Milky GameArea

22 Eylül Ankara Chatlak Cafe

22 Eylül İstanbul Beşiktaş Adeks

29 Eylül İstanbul Kadıköy Adeks

Oyun Oynayıp 40.000 TL Kazanmak İster Misiniz?

- Kaynak: Scroll.com.tr

Son Dakika Teknoloji Oyun Oynayıp 40.000 TL Kazanmak İster Misiniz? - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

FETÖ iddiası sonrası İYİ Partili Ümit Özdağ'ın ihracı için ilk adım atıldı Galatasaray, evinde ilk kez Alanyaspor'a yenildi Sağlık Bakanlığı, çelişki sonrası koronavirüs tablosunu değiştirdi! Yeni hasta sayısı 2 bini aştı Meteoroloji, 57 ile sağanak yağış uyarısında bulundu "Türk burgeri değil Yunan burgeri satacağız" diyen Suudi şirket, Türkiye'de sektör lideri çıktı SİHA'lara direnemeyen Ermenistan'dan PKK taktiği! Hedef şaşırtmak için mevzilere cansız manken yerleştirdiler İmamoğlu'nun 2020 diye paylaştığı fotoğraf 2014 yılına ait çıktı Koronavirüs sonrası nüfusu iki kat artan Muğla'da arazi fiyatları dörde katlandı