Oyuncu Aydan Çakır Akçakoca'da - Son Dakika

Oyuncu Aydan Çakır Akçakoca'da

03.06.2017 11:49

Oyuncu Aydan Çakır Akçakoca'da Çakır "Nefrin ile Arda Kural aramıza geri döndü çok mutluyuz"DÜZCE - Nefrin isimli korku filmi sinemaseverlerle buluştu.

Oyuncu Aydan Çakır Akçakoca'da

Çakır "Nefrin ile Arda Kural aramıza geri döndü çok mutluyuz"

DÜZCE - Nefrin isimli korku filmi sinemaseverlerle buluştu. Filmin oyuncusu Aydan Çakır, Nefrin isimli filmin setlerden ayrı kalan Arda Kural'ın setlere geri dönüşü olduğunu belirterek "Çok şükür sağlığına kavuştu"' dedi.

Ünlü oyuncular Tuğba Özay, Arda Kural, Metin Yüksel yer aldığı filmin yönetmenliğini Irmak Gülşen Açıkgöz yaptı. Filmde başrollerin yanı sıra oyuncu kadrosunda Eylem Doğan, Murat Ercanlı, Gülten Kesgin, Ece Baykal ve Aydan Çakır gibi deneyimli oyuncular rol alıyor.

Veda ve Reis filmlerinde rol alan ilk ve tek oyuncu unvanı olan Düzceli sanatçı Aydan Çakır, filmin Akçakoca'da vizyona girdiği sinemada açıklamalarda bulundu.

150 sinema ve dizi filmde rol alan Aydan Çakır "36 yıldır tiyatro ve 27 yıldır da kamera önündeyim. Vizyona giren Nefrin filmi korku alanında ilk kadın korku yönetmeni Irmak Gülşen Açıkgöz tarafından yönetilen bir film. Ayrıca geçirmiş olduğu bir rahatsızlıktan dolayı uzun yıllar setlerden ayrı kalan Arda Kural'ın setlere geri dönüş projesidir. Çok şükür sağlığına kavuştu ve bundan sonrada isminden sık sık söz ettirecektir" dedi.

Filmi değerlendiren Çakır filmin konusunda adı geçen Araf isimli şahsın intikam ile birçok kişi öldürmesi ile ilgili bir proje olduğunu söyledi.

Çakır, izleyicilere "Sevgili Arda Kural'a destek amaçlı sinema salonlarını doldurmalarını rica ediyorum" dedi.

Çakır, ayrıca Japon-Türk ortak yapımı olarak çekimine başlanan Semur-2 korku, aksiyon filminde "Büyücü Hoca" rolü ile yer alacağını belirterek "Şubat ayında çekimleri Denizli'de tamamlanan yapımcılığını Ayhan Ulam'ın yönetmenliğini yine Düzceli Gökhan Aksu'nun yaptığı Ağustos'ta vizyona girecek Semur-2 filminin devamı niteliğinde en az 4 seri çekilecek. Semur, Ayhan Ulam'ın Japon Jade Yuki ve Toyoto Yuki ortaklığı ile ilk defa Türk- Japon ortak yapımı korku aksiyon filmi, Japonya'da başlayacak çekimlerin devamı Denizli, Manisa, İzmir, Bursa, Antalya, Muğla- Bodrum ve Düzce'de sona erecek" diye konuştu.

Oyuncu Aydan Çakır Akçakoca'da
Oyuncu Aydan Çakır Akçakoca'da
Oyuncu Aydan Çakır Akçakoca'da
Oyuncu Aydan Çakır Akçakoca'da

Kaynak: İHA

Son Dakika Güncel Oyuncu Aydan Çakır Akçakoca'da - Son Dakika


Son Dakika

Uyku sorununun koronavirüs kapma riskini yüzde 250 artırdığı ortaya çıktı Son Dakika: Aşılama programının ikinci adımına geçiliyor! Huzurevleri ve bakımevlerinde kalanlar aşılanacak İçişleri Bakanı Soylu: Polis Arama Kurtarma Birimi'ni cuma günü başlatıyoruz Neslihan Atagül, Sefirin Kızı dizisinden ayrıldı Rıdvan Dilmen, Fenerbahçe'den ayrılacak futbolcuların ismini tek tek verdi Oyuncu Zehra Yılmaz, kar pozuyla takipçilerini mest etti Felç geçiren oyuncu Sabina Toziya, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinden ayrıldı Yaptığı tespite gülerek karşı verilmesi Doğu Perinçek'i sinirlendirdi: Haddini bil, otur orada adam gibi