Oyuncu Bade İşçil, 15 yaşındaki çocukla tartışan eski eşinin yaşadığı olayın iç yüzünü anlattı - Son Dakika

Oyuncu Bade İşçil, 15 yaşındaki çocukla tartışan eski eşinin yaşadığı olayın iç yüzünü anlattı

08.11.2019 11:21

Oyuncu Bade İşçil'in eski eşi Malkoç Sualp, spor salonunda 15 yaşındaki çocukla tartışarak şiddet uygulaması gündeme bomba gibi düştü. Süalp'ten şiddet gerekçesiyle boşanan İşçil, eski eşinin yaşadığı tartışmanın detaylarını anlattı.

Ünlü oyuncu Bade İşçil'in eski eşi iş adamı Malkoç Süalp'in, ikamet ettiği sitenin spor salonunda 15 yaşındaki bir çocuğu dövdüğü iddiası magazin gündemini sarstı. Önceki gün görüntülenen Bade İşçil, eski eşinin yaşadığı tartışmayı anlattı.

15 YAŞINDAKİ ÇOCUKLA TARTIŞTI

25 Eylül günü oğlu Azur ile ikamet ettikleri sitenin kapalı spor salonuna gitti. Süalp, salonda basketbol oynayan ve kendi aralarında sinkaflı sözler sarf ederek taşkınlık çıkaran bir grup gençten rahatsız oldu. Gençlerin yanındaki çocuğa kötü örnek olduklarını belirten Süalp, onları uyarmak istedi. Sitede oturan 15 yaşındaki S.H. ve Malkoç Süalp arasında tartışma çıktı ve yine iddiaya göre Süalp, gencin boğazını sıktı. Darp sonrası ailesini bilgilendiren gencin ailesi, iş adamından şikayetçi oldu. Yaşanan olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

"KIŞKIRTILMASI BÖYLE BİR ŞEY YAPMAZ"

Önceki gün muhabirlerin görüntülediği Bade İşçil ise yaşanan olayı şu sözlerle anlattı: "Bir şanssızlık olmuş galiba. Çocuğum da orada olduğu için böyle bir olayın yaşandığından haberim vardı. Süalp, 'Gençler niye böyle oldu?' diyerek yaşanan olayı açıklamıştı. O zaman dinlediğimde Malkoç'un haklı olduğunu düşünmüştüm. Gençlerimizde biraz asabiyet var. Ahlaki değerlerimizin önüne geçilirse bu tarz sorunlar yaşanmayacak. Çocuk yetiştiren biri olarak gerçekten nasıl bir duygu geçişi yaşıyorlar, nasıl şey yapıyorlar bilmiyorum. Malkoç'u savunduğum tek nokta var; durup dururken bir şey yaptığını sanmıyorum, kışkırtılmış olması lazım. Çocuğumun yanında asla böyle bir şey yapmayacağına güveniyorum. Çocukta da suç aramıyorum maalesef biraz dünya değerlerine döndü ahlaki değerlerimiz. Boğaz sıkmadığını sadece omzundan tuttuğunu biliyorum. Süalp'in hareketi de hoş değil çocuğun da hoş değil. Keşke böyle bir şey olmasaydı."

ŞİDDET GEREKÇESİYLE BOŞANMIŞLARDI

Bade İşçil ile Malkoç Süalp, Mart 2013'te tanışıp 2 ay içinde evlendi. Çiftin Ağustos 2014'te oğulları Azur dünyaya geldi. Bade İşçil "Eşim bana şiddet uyguluyor" diyerek boşanma davası açmıştı. Malkoç Süalp ise evde çalışanları şahit göstererek iddiayı yalanladı. Evlerini ayıran ancak boşanamayan Bade İşçil ile Malkoç Süalp düğünde takılan takılardan, ortak aldıkları evin ödemesine, çocuklarının velayetine kadar birçok konuda birbirlerini suçladı.

Oyuncu Bade İşçil, 15 yaşındaki çocukla tartışan eski eşinin yaşadığı olayın iç yüzünü anlattı
Oyuncu Bade İşçil, 15 yaşındaki çocukla tartışan eski eşinin yaşadığı olayın iç yüzünü anlattı

Son Dakika Magazin Oyuncu Bade İşçil, 15 yaşındaki çocukla tartışan eski eşinin yaşadığı olayın iç yüzünü anlattı - Son Dakika Magazin

YORUMLAR (8)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika

11 yaşındaki erkek çocuğunu ağaca bağlayarak istismar etmeye çalışan sapık, bir ilçeyi ayaklandırdı Kahreden haberler peş peşe geldi! 3 doktor daha koronaya yenik düştü Efsane futbolcu Ronaldinho, Azerbaycan'a destek videosu yayınladı Dağlık Karabağ'ın sözde lideri Arayik Harutyunyan'ı korku sardı: Azerbaycan ordusu Şuşa'nın 5 km ötesinde Kanada Başbakanı Trudeau: Nice'te kiliseye saldıranlar İslam'ı temsil etmiyor Erdoğan'dan Putin'e Dağlık Karabağ teklifi: Bu sorunu Türkiye ve Rusya'nın kuracağı müzakere masasında çözelim Ekranlara iddialı giriş yapan Şeref Sözü dizisi, 4. bölümde final yapıyor Macron'un İslam'ı hedef alan sözlerine bir tepki de Yunanistan'dan geldi: Saldırgan ve hakaret edici