Oyuncu Birce Akalay, sevgilisiyle sarmaş dolaş yakalandı - Son Dakika

Oyuncu Birce Akalay, sevgilisiyle sarmaş dolaş yakalandı

28.08.2020 14:26

Babil dizisinde başrol oynayan Birce Akalay, geçtiğimiz gün sevgilisi Fasih Saylan ile hastaneden çıkarken görüntülendi. Sevgilisiyle sarmaş dolaş olan Akalay, "Keyfimiz yerinde" diyerek basın mensuplarının yanından uzaklaştı.

Star TV ekranlarında yayınlanan Babil dizisinde başrol oynayan Birce Akalay, önceki gün yeni sevgilisi Fasih Saylan ile bir özel hastaneden çıkarken kameralara yakalandı.

SARMAŞ DOLAŞ GÖRÜNTÜLENDİLER

Küçük bir rahatsızlığı olduğu için hastaneye geldiğini söyleyen Akalay'ın sevgilisiyle sarmaş dolaş olduğu anlar dikkat çekti. Babil dizisinin ikinci sezon çekimlerinin başladığını belirten oyuncu "Çalışmaya başladık keyfimiz yerinde" dedi.

KAÇAMAK CEVAPLAR VERDİ

Kız arkadaşı Deniz Bulutsuz'a şiddet uyguladığı gerekçesiyle yargılanan Ozan Güven'in diziden ayrılıp yerine Onur Saylak'ın gelmesi hakkında kaçamak cevaplar veren Akalay "Evet Onur çok sevdiğim biri" demekle yetindi.

Oyuncu Birce Akalay, sevgilisiyle sarmaş dolaş yakalandı
Oyuncu Birce Akalay, sevgilisiyle sarmaş dolaş yakalandı

Son Dakika Magazin Oyuncu Birce Akalay, sevgilisiyle sarmaş dolaş yakalandı - Son Dakika Magazin

YORUMLAR (6)
  • selami erbudak: bu lafı diyerek şirk koştuğunun ve şirkin en büyük günah olduğunun farkında olmadığının bilincinde yazıyorum bu yazıyı umarım başkaları anlar diye. sen mi..sen "ikra" dan bile habersizsin, ümitsiz vakasın..Öte yandan kadın çok oynaştı milletle evet ben de farkındayım. ama son nefeste belki o cennete gider belki sen cehenneme nereden bileceksin.. 7 3 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika

Bakan Koca, Cem Yılmaz'ın sağlık çalışanlarıyla ilgili çağrısına olumlu yanıt verdi Arsenal'li Mesut Özil'in adı ABD ekibi DC United ile anılıyor Son Dakika: Azerbaycan ordusu 21 köy ve 1 kasabayı işgalden kurtardı TFF Başkanı Nihat Özdemir: Yayın kuruluşla anlaşamadık, ihtarname gönderdik Aracın arkasına asılan çocukların oyunu yürekleri ağza getirdi Bilim insanlarından yeni araştırma! Koronavirüsün insanı nasıl hasta ettiği ortaya çıktı Azerbaycan'dan vatandaşlarını cepheye çağıran Paşinyan'a sert tepki: Çözüm taraftarı olmadığını bir kez daha ortaya koydu Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın maaşına zam! İşte önümüzdeki yıl alacağı ücret