Oyuncu Bülent Emrah Parlak'ın "Emine Bulut'un ölümünde dincilik ve sağcılık suçlu" demesi tepki çekti - Son Dakika

Oyuncu Bülent Emrah Parlak'ın "Emine Bulut'un ölümünde dincilik ve sağcılık suçlu" demesi tepki çekti

24.08.2019 16:08

Oyuncu Bülent Emrah Parlak'ın Abdurrahman Dilipak'ın "Emine Bulut olayında hepimiz suçluyuz" sözlerine "Hayır efendim dincilik ve sağcılık suçlu" cevabını vermesi tepki çekti.

Oyuncu Bülent Emrah Parlak, kocası tarafından çocuğunun gözü önünde boğazından bıçaklanan Emine Bulut hakkında paylaşım yapan Abdurrahman Dilipak'ın "Hepimiz suçluyuz" paylaşımına verdiği cevapla dikkat çekti.

"HEPİMİZ SUÇLUYUZ, BU CİNAYET BİREYSEL DEĞİL"

Köşe yazarı Abdurrahman Dilipak, Twitter hesabından yaptığı paylaşımda "Son Kadın cinayetini gözümüze çok yaklaştırırsak arkasındaki ormanı göremeyiz. Hepimiz suçluyuz. Bu cinayet bireysel değil. Mevcut aile okul toplum hep birlikte sorumluyuz. Tek başına eski kocayı suçlamak gerçeğin bütününü görmemize engel. Din ahlak akıl gelenek aile terbiyesi hepsi" dedi.

"DİNCİLİK VE SAĞCILIK SUÇLU"

Dilipak'a cevap veren oyuncu Bülent Emrah Parlak ise tepki çeken şu sözleri söyledi: "Hayır efendim hepimiz suçlu değiliz,yıllardır insanımızı bilimsel eğitimden,sanattan uzak tutmak için elinden geleni yapan,toplumu gerici,çağ dışı yönelimlere mahkum eden, cahilleştirip emperyalizme köle yapmaya çalışan hepinizin desteklediği dincilik ve sağcılık suçlu!"

EMİNE BULUT'A NE OLDU?

Emine Bulut, 10 yaşındaki kızıyla eski eşi Fedai Baran ile buluştuktan kısa süre sonra tartışmaya başladı. Kısa sürede büyüyen tartışmada Fedai Baran, yanındaki bıçakla eski eşini, kızının gözü önünde vücudunun çeşitli yerlerinden bıçakladı.

Emine Bulut, kızının karşısında kanlar içinde kalarak "Ölmek istemiyorum" diye bağırırken Fedai Baran ise taksiye binerek kaçtı. İhbar üzerine gelen sağlık ekipleri, yaralanan Emine Bulut ile olayın etkisiyle şoka giren kızı F.B.B.'yi ambulansla Yüksek İhtisas Hastanesi'ne kaldırdı. Tedaviye alınan Bulut, doktorların tüm çabasına rağmen hayatını kaybetti.

Oyuncu Bülent Emrah Parlak'ın Emine Bulut'un ölümünde dincilik ve sağcılık suçlu demesi tepki çekti

Son Dakika Magazin Oyuncu Bülent Emrah Parlak'ın 'Emine Bulut'un ölümünde dincilik ve sağcılık suçlu' demesi tepki çekti - Son Dakika Magazin


YORUMLAR (41)
  • Hasan Akil: Hepinizi Allah yarattı dın de onun dini onun verdigi akil la bilim ilerler Aldığınız nefes onun verdigi asıl yobaz dine her fırsatta dil uzatanlar. İbni sina lar İbni haldunlar mimar sınanlar mevlanalar bunun gıbı muslumanlar onlar ın seviyesinde batılı yok asıl bu ulke din bilmez edep bilmez cahillerden cekıyor gercek dini egitim alsan karıncayı incitmez yunus Emre misali yaratılanı yaratandan öturu sever cunku Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
  • Hep müsluman toplumlarda : Bu geri kalmışlığı görüyoruz, bilinçli yapılan bu ideoloji ile dini alet edip insanların geri kalmasını istiyorlar .. insanlarda cahil oltaya geliyor Cevap Yaz 1 0 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika

İzlanda'yı 2-1 mağlup eden Macaristan, EURO 2020 biletini kaptı Aynı aileden 3 kişinin ölümüne neden olan Emrah Serbes, kalan tek kişiye 95 bin liralık icra takibi başlattı Koronavirüs kısıtlamaları "kızamık" vakalarını arttırdı Bir Zamanlar Çukurova dizisine bomba transfer! Ünlü oyuncu başrol oynayacak Sosyal mesafeyi ihlal eden vatandaşları uyaran kaymakama şaşırtan cevap: Tamam dayı Korona aşısını bulan Türk profesör Uğur Şahin uyardı: Kış zor geçecek rahatlama Mart'ta Mike Tyson, yıllar sonra itiraf etti: Doping testlerinden kurtulmak için plastik cinsel organ kullandım Süt banyosu rezaletinin ardından bir skandal daha! 'Çürük meyvelerden meyve suyu' görüntüleri tepki çekti