Oyuncu Caner Cindoruk'un iki erkek kardeşi de oyuncu çıktı - Son Dakika

Oyuncu Caner Cindoruk'un iki erkek kardeşi de oyuncu çıktı

02.12.2020 14:15

Sadakatsiz dizisinin başrol oyuncusu Caner Cindoruk'un iki erkek kardeşi de ünlü isimler çıktı. Dizinin ilk bölümünden itibaren özel hayatı merak konusu olan Cindoruk'un kardeşleri Münir Can Cindoruk ve Taner Cindoruk, meğer ekranlarda gördüğümüz kişilermiş.

Kanal D ekranlarında yayınlanan Sadakatsiz dizisinde eşini aldatan Volkan'ı oynayan Caner Cindoruk'un hayatı ve ailesi ilgi odağı oldu. Oyuncunun kardeşlerini merak edenler öğrendikleri karşısında büyük şaşkınlık yaşadı.,,

KARDEŞİ İKİZİ KADAR BENZİYOR

Oyuncunun kendisine ikizi kadar benzeyen kardeşi Taner Cindoruk, şair ve oyuncudur. Taner Cindoruk, Öyle Bir Geçer Zaman ki ve İnadına Yaşamak gibi dizilerin yanı sıra birçok filmde de rol aldı.

Oyuncu Caner Cindoruk'un iki erkek kardeşi de oyuncu çıktı
Taner Cindoruk

KARDEŞİ BİRÇOK DİZİDE ROL ALDI

Caner Cindoruk 30 yaşındaki diğer kardeşi Münir Can Cindoruk ise Not Defteri, Babalar ve Evlatlar, İnsan Aldandı ile Kolej Günlüğü gibi projelerde rol alan bir oyuncudur.

Oyuncu Caner Cindoruk'un iki erkek kardeşi de oyuncu çıktı
Caner ve Münir Can Cindoruk kardeşler
Oyuncu Caner Cindoruk'un iki erkek kardeşi de oyuncu çıktı

Son Dakika Magazin Oyuncu Caner Cindoruk'un iki erkek kardeşi de oyuncu çıktı - Son Dakika Magazin


YORUMLAR (3)

Son Dakika

Yavru köpeklere cinsel istismarda bulunan sapık gözaltına alındı Fenerbahçe ve Galatasaray'ın transfer listesindeki İrfan Can Kahveci sakatlandı Cumhurbaşkanı Erdoğan ile TESK arasında çarpıcı gıda fırsatçıları diyalogu: Gerekirse her dükkana kolluk kuvveti koyarız ABD, Türkiye ile Yunanistan arasındaki istikşafi görüşmelerin yeniden başlamasından memnun Başörtülü personele ayrımcı ifadeler kullanan eski İBB Genel Sekreter Yardımcısı Meltem Şişli'ye ceza TikTok videosu çektiği sırada tren çarpan fenomen, hayatını kaybetti Dur durak bilmiyor! Ireland Baldwin kasığındaki dövmeyi göstermek için pijamasını aşağı indirdi FETÖ'cü Enes Kanter'in Rockefeller'ın torunu Ariana ile ilişki yaşadığı ortaya çıktı