Oyuncu Cihat Tamer ile Emrah Arasındaki Tartışma Yeniden Alevlendi - Son Dakika

Oyuncu Cihat Tamer ile Emrah Arasındaki Tartışma Yeniden Alevlendi

12.12.2018 21:36

Oyuncu Cihat Tamer ve Emrah arasındaki tartışma yeniden alevlendi. Tamer, "Onun babasını oynamam için çağırmışlardı prodüksiyondan, ben kabul etmemiştim. Oradan bir kuyruk acısı olabilir." dedi.

Oyuncu Cihat Tamer'in Emrah için " Oyunculukla alakası yok" demesi ikili arasında karşılıklı atışmalara neden olmuştu. Oyuncu Cihat Tamer ve Emrah arasındaki tartışma yeniden alevlendi.

"İNSANLAR SENİ HATIRLAR BELKİ"

Sosyal medya hesabından Cihat Tamer'e seslenen Emrah "İnsanlar seni hatırlar da belki de iş bulman kolaylaşır..." demiş. Cihat Tamer de, "Kurt kocayınca köpeklerin maskarası olur... Ben başka bir şey demiyorum. Ona da hayırlı günler dilerim " şeklinde yanıt vermişti.

"KUYRUK ACISI OLABİLİR"

Bugün Kanal D yayınlanan 2. Sayfa programına konuk olan Cihat Tamer konunun tekrar açılması üzerine, "Onun babasını oynamam için çağırmışlardı prodüksiyondan, ben kabul etmemiştim. Oradan bir kuyruk acısı olabilir" dedi.

Oyuncu Cihat Tamer ile Emrah Arasındaki Tartışma Yeniden Alevlendi

Son Dakika Magazin Oyuncu Cihat Tamer ile Emrah Arasındaki Tartışma Yeniden Alevlendi - Son Dakika Magazin

YORUMLAR (15)
  • selin: bu Emrah için çok cimri diyorlar kirasını almak için bebekte gittiği lokanta işletenlerde valeye para vermemk için arka mahalleye park etmiş arabasını diyorlar acep doğrumu Cevap Yaz 8 3 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika

İtalyan motosiklet yarışçısı Rossi, sevgilisinin doğum günü partisinde koronavirüs kaptı Giydiği çorap nedeniyle eleştirildikten sonra reklam teklifi bekleyen Seda Sayan'ın başına talih kuşu kondu Hırsızlık yaptığı evden çıkarken yakalanan çocuk: Su içmek için eve girdim Arsenal'li Mesut Özil'in adı ABD ekibi DC United ile anılıyor Son Dakika: Azerbaycan ordusu 21 köy ve 1 kasabayı işgalden kurtardı Bilim insanlarından yeni araştırma! Koronavirüsün insanı nasıl hasta ettiği ortaya çıktı Azerbaycan'dan vatandaşlarını cepheye çağıran Paşinyan'a sert tepki: Çözüm taraftarı olmadığını bir kez daha ortaya koydu Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın maaşına zam! İşte önümüzdeki yıl alacağı ücret