Son Dakika Haberleri: Oyuncu Cihat Tamer ile Emrah Arasındaki Tartışma Yeniden Alevlendi

Oyuncu Cihat Tamer ile Emrah Arasındaki Tartışma Yeniden Alevlendi

2 ay önce

Oyuncu Cihat Tamer ve Emrah arasındaki tartışma yeniden alevlendi. Tamer, "Onun babasını oynamam için çağırmışlardı prodüksiyondan, ben kabul etmemiştim. Oradan bir kuyruk acısı olabilir." dedi.

Oyuncu Cihat Tamer'in Emrah için " Oyunculukla alakası yok" demesi ikili arasında karşılıklı atışmalara neden olmuştu. Oyuncu Cihat Tamer ve Emrah arasındaki tartışma yeniden alevlendi.

"İNSANLAR SENİ HATIRLAR BELKİ"

Sosyal medya hesabından Cihat Tamer'e seslenen Emrah "İnsanlar seni hatırlar da belki de iş bulman kolaylaşır..." demiş. Cihat Tamer de, "Kurt kocayınca köpeklerin maskarası olur... Ben başka bir şey demiyorum. Ona da hayırlı günler dilerim " şeklinde yanıt vermişti.

"KUYRUK ACISI OLABİLİR"

Bugün Kanal D yayınlanan 2. Sayfa programına konuk olan Cihat Tamer konunun tekrar açılması üzerine, "Onun babasını oynamam için çağırmışlardı prodüksiyondan, ben kabul etmemiştim. Oradan bir kuyruk acısı olabilir" dedi.


YORUMLAR


Üç Çocuk Oyun İçin Girdikleri Derin Dondurucuda Havasızlıktan Öldü Usta Sanatçı Müşerref Akay, Katıldığı Programda Hangi Siyasi Partiyi Desteklediğini Açıkladı

Son Dakika! Galatasaray, Ozan Kabak'ı 12 Milyon Euroya Stuttgart'a Sattı