Oyuncu Ezgi Şenler: İlişkide yalan sevmem - Son Dakika

Oyuncu Ezgi Şenler: İlişkide yalan sevmem

09.04.2021 08:58
Oyuncu Ezgi Şenler: İlişkide yalan sevmem, System.String[]

Oyuncu, çocukken yabani, utangaç ve içine kapanık olduğunu söyledi: "Ancak bir şey istediği zaman konuşan, hiçbir şeyini paylaşmayan klasik tek çocuk triplerim varmış.

Oyuncu, çocukken yabani, utangaç ve içine kapanık olduğunu söyledi: "Ancak bir şey istediği zaman konuşan, hiçbir şeyini paylaşmayan klasik tek çocuk triplerim varmış. Ama yaşla birlikte hepsi değişti. Bütün bu özellikler tersine döndü." Şenler, oyunculuktaki kırmızı çizgilerini ise şöyle anlattı: "'Asla' demekten çok hoşlanmıyorum. Ne zaman 'asla' desem o şeyi yaparken buluyorum kendimi. Yılanlı olan bir sahne gelmesin ne olur... Fobim var. Ama belli olmaz gelirse aşarım belki."

Oyuncu, aşkta enerji ve çekime inandığını söyledi: "Tek bir duygu söylesem, o duyguya sahip olan çok insan var. Ama enerjimizin tuttuğu kişi bambaşka oluyor tabii. Aşk bu aralar hayatımda ilk üçe girer. İlişkide yalana ve merhametsizliğe tahammülüm yok." Şenler, kadınlara ise şu öğüdü verdi: "Kadınlara her zaman cesaretli olmalarını, korkmadan, sağlam adımlarla ve en önemlisi kendilerine güvenerek hayallerinin peşinden gitmelerini söylerim. Asla yalnız olmadıklarını unutmadan ve özgüvenle... İnanmak başarmanın yarısıdır."

Oyuncu Ezgi Şenler: İlişkide yalan sevmem

Kaynak: Hürriyet

Son Dakika Magazin Oyuncu Ezgi Şenler: İlişkide yalan sevmem - Son Dakika Magazin


YORUMLAR

Son Dakika

Hadise, Kaan Yıldırım ile ayrıldığı iddiasını sevgilisini Instagram'da takibe alarak yalanladı Hadise, Kaan Yıldırım ile ayrıldığı iddiasını sevgilisini Instagram'da takibe alarak yalanladı Ezgi Mola'nın kimseye anlatmadığı anısı! 'Çenem titredi' dedi, stüdyo buz kesti Ezgi Mola'nın kimseye anlatmadığı anısı! 'Çenem titredi' dedi, stüdyo buz kesti Çok yüksek riskli iller arasındaki Erzincan'da alışverişlere 'her aileden bir kişi' kısıtlaması getirildi Çok yüksek riskli iller arasındaki Erzincan'da alışverişlere 'her aileden bir kişi' kısıtlaması getirildi Bahçesini sulayan genç çiftçi, elektrik akımına kapılarak yaşamını yitirdi Bahçesini sulayan genç çiftçi, elektrik akımına kapılarak yaşamını yitirdi Polonya'nın eski Cumhurbaşkanı Walesa, internette iş arıyor Polonya'nın eski Cumhurbaşkanı Walesa, internette iş arıyor ABD'de 3 kişinin öldüğü silahlı saldırının faili eski polis şefi yardımcısı çıktı ABD'de 3 kişinin öldüğü silahlı saldırının faili eski polis şefi yardımcısı çıktı Arı soktuğu için fenalaşan öğretmen tüm çabalara rağmen kurtarılamadı Arı soktuğu için fenalaşan öğretmen tüm çabalara rağmen kurtarılamadı Halatların koptuğu asansör kazasında sarılarak oğlunu korumaya çalışan genç baba, ağır yaralandı Halatların koptuğu asansör kazasında sarılarak oğlunu korumaya çalışan genç baba, ağır yaralandı