Oyuncu Fahriye Evcen, setlere geri dönmek için kendi kurallarını koydu - Son Dakika

Oyuncu Fahriye Evcen, setlere geri dönmek için kendi kurallarını koydu

09.12.2019 08:02

Hamile kaldıktan sonra setlere ara veren ve şimdilerde sadece oğluyla ilgilenen oyuncu Fahriye Evcen, setlere geri dönmek için uyulması gereken kurallarını açıkladı. Evcen, yapımcılara haftada 2 gün izin istediğini ve günde 9 saatten fazla çalışmak istemediğini söyledi.

2017 yılında kendisi gibi oyuncu Burak Özçivit ile muhteşem bir düğünle evlenen Fahriye Evcen, geçtiğimiz Nisan ayında ilk bebeği Karan'ı kucağına aldı. Hamile olduğunu öğrendikten sonra setlere ara veren Evcen'in aylar sonra setlere geri dönmek için koyduğu kurallar ortaya çıktı.

"SETTE 9 SAAT ÇALIŞIR, HAFTADA 2 GÜN İZİN YAPARIM"

Akşam'da yer alan habere göre: Çocuğunu belli bir yaşa kadar kendi büyütmek istediği için bir süre çalışmayı düşünmeyen Evcen, eğer içine sinen bir proje olursa kendi şartlarıyla setlere dönecek. 33 yaşındaki oyuncu, kendisine teklifte bulunan yapımcılara "Hazırlıklar dahil sette toplamda 9 saat kalırım. Haftada da iki gün ve resmi tatillerde izin yaparım" şeklinde kurallar koydu.

ÇOCUKLARINA KENDİLERİ BAKACAK

Ancak Fahriye Evcen, şu sıralar herhangi bir dizi ya da reklam projesine olumlu bakmıyor. Öte yandan ünlü isim, çocukları için bakıcı da tutmak istemiyor ve Karan'ı anne-baba olarak büyütmek istiyor.

Oyuncu Fahriye Evcen, setlere geri dönmek için kendi kurallarını koydu
Oyuncu Fahriye Evcen, setlere geri dönmek için kendi kurallarını koydu
Oyuncu Fahriye Evcen, setlere geri dönmek için kendi kurallarını koydu

Son Dakika Magazin Oyuncu Fahriye Evcen, setlere geri dönmek için kendi kurallarını koydu - Son Dakika Magazin


YORUMLAR (8)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika

Genç kadın kendisine "Balina" diyenleri azmiyle bin pişman etti Son Dakika: Galatasaray, Halil Dervişoğlu'nu sezon sonuna kadar kiraladı Siyah mayosuyla poz veren 66'lık model yıllara teslim olmadığını kanıtladı Saadet, AK Parti ile ittifak yapar mı? Karamollaoğlu'nun 3 şartı işi çıkmaza sokabilir Kafe ve restoranlar ne zaman açılacak? Bilim Kurulu Üyesi Doç. Dr. Kayıpmaz: Mart ayını beklemekte fayda var Caddebostan Sahili'nde kırmızı yosunlar, lodos nedeniyle kıyıya vurdu FETÖ'cü Enes Kanter'in Rockefeller'ın torunu Ariana ile ilişki yaşadığı ortaya çıktı Sapık komşusunun tacizlerine dayanamayan iki çocuk annesi kadın kendisini astı