Oyuncu Gonca Vuslateri, gıda zehirlenmesi yaşadı - Son Dakika

Oyuncu Gonca Vuslateri, gıda zehirlenmesi yaşadı

Gonca Vuslateri, sosyal medya hesabından hastane odasında çekilen bir fotoğrafını paylaşarak zehirlendiğini söyledi. Besin zehirlenmesi yaşayan oyuncu, "Ödüm patladı" dedi.

Koronavirüs salgınından dolayı karantina dönemini evinde izole şekilde geçiren ünlü oyuncu Gonca Vuslateri, talihsiz bir olay yaşadı. Normalleşme dönemini başlamasıyla bazı mekanlarda şarkı söylemeye başlayan Gonca Vuslateri, besin zehirlenmesi yaşadı.

SEVENLERİNİ UYARDI

Sosyal medya hesabı Instagram'dan hastane odasında çekilen bir fotoğrafını yayınlayan oyuncu, "İşkembe mi? Oo ayak paça .. dur ya beyin de olsun derken.. zehirlenme sonrası hastanede geçirilen datlu bir gece… turp gibiyim maşallah ama .. ödüm de patladı! Çok sormuşsunuz zehirlenince ne oluyor diye swipe up! Şaka şaka… Yemeğe içmeye dikkat! Maskesiz gezmeyin…" dedi.

Vuslateri'nin paylaşımını gören Deniz Akkaya, Ayşe Özyılmazel, Seda Sayan ve Nilüfer gibi ünlü isimler, geçmiş olsun yorumu yaptı.

Oyuncu Gonca Vuslateri, gıda zehirlenmesi yaşadı
Oyuncu Gonca Vuslateri, gıda zehirlenmesi yaşadı

Haber Yayın Tarihi: 15.08.2020 15:15

Son Dakika Magazin Oyuncu Gonca Vuslateri, gıda zehirlenmesi yaşadı - Son Dakika Magazin

YORUMLAR (21)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika

Azerbaycan'dan yeni görüntü: Ermenistan'ın hedef alındığı anlar 6,5 yıldır gözlerini kırpamayan SSPE hastası Halil'in annesi, oğlu için tedavi bulunmasını bekliyor Sanatçı Şehrazat, telif haklarını ödemeyen Acun Ilıcalı'ya uçak aldığı için öfke kustu: Haram zıkkım olsun Kuzenlerin 'kız kaçırma' kavgası kanlı bitti Lüks spor salonunda röntgenci rezaleti! 30 kadını soyunma kabininde kayıt etmiş Rangers Teknik Direktörü Gerrard'dan G.Saray'a övgü dolu sözler: Eminim favori olacaklar İngiltere'nin ilk eşcinsel çifti bebek sahibi oldu Nusret'e twerk yapan kadının sevgilisi mekanı bastı! O anlar kamerada