Gülse Birsel'den korona kısıtlamalarına Burhan Altıntop'lu gönderme - Son Dakika

Gülse Birsel'den korona kısıtlamalarına Burhan Altıntop'lu gönderme

18.11.2020 10:42

Senarist ve oyuncu Gülse Birsel koronavirüs salgınına karşı yeni kısıtlamalarla ilgili oluşan kafa karışıklığına, yıllar önce yayınlanan Avrupa Yakası'ndan bir sahneyi paylaşarak gönderme yaptı.

İçişleri Bakanlığı, Cumhurbaşkanlığı Kabinesi'nde alınan kararlar doğrultusunda yeni koronavirüs tedbirleri uygulanması için valiliklere genelge gönderdi. Buna göre; 21 Kasım Cumartesi günü saat 20:00'den 22 Kasım Pazar günü saat 10:00'a kadar ve 22 Kasım Pazar günü saat 20:00'den 23 Kasım Pazartesi 05:00 saatine kadar sokağa çıkma kısıtlaması uygulanacak.

BURHAN ALTINTOP'UN SAHNESİNİ YAYINLADI

Getirilen yasağın duyurulmasının ardından Instagram hesabından paylaşım yapan Gülse Birsel, yıllar önce yayınlanan Avrupa Yakası dizisinden Burhan Altıntop'un bir sahnesini yayınladı. Oyuncu paylaşımına "Son Covid 19 yasaklarına göre hangi akşam saat kaçta kim tam olarak nerede olacak, paket servis hafta ortası kaça kadar, hafta sonu restorandan tatlı helva getirtme vaktimiz olacak mı yoksa o da 20.00'den sonra şey mi..." notunu yazdı.

Birsel'in paylaştığı video kısa sürede 680 binden fazla izlendi.

Oyuncu Gülse Birsel, sokağa çıkma kısıtlamasının ardından yaptığı paylaşımla kahkahaya boğdu
Gülse Birsel'den korona kısıtlamalarına Burhan Altıntop'lu gönderme

Son Dakika Magazin Gülse Birsel'den korona kısıtlamalarına Burhan Altıntop'lu gönderme - Son Dakika Magazin


YORUMLAR (2)

Son Dakika

Yusufeli Barajı'nın inşaatında 4 milyon metreküplük beton kullanılarak rekor kırıldı Antalya'da inanılmaz görüntü: Denizdeki balık fırtınanın etkisiyle 60 metre uzaklıktaki evin balkonuna uçtu Son Dakika! Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan "Kısıtlamalar ne zaman kalkar?" sorusuna yanıt: Son durumu Kabine toplantısı sonrasında açıklarız Ebru Gündeş hakkında kritik karar! Yalı davasından tamamen aklandı Kısıtlamada kapalı olması gereken restoranda arkadaşlarıyla kaz yiyen Tanju Çolak'ın paylaşımı tepki çekti Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan kafe ve restoranlar için destek müjdesi: 40 bin liraya kadar ödeme yapacağız Üst geçidi kullanmayan yayaya minibüsün çarptığı anlar kamerada Camını kırarak girdiği evde eski eşini öldüren zanlı kendisini böyle savundu: Aldattığını düşündüm