Son Dakika Haberleri: Oyuncu Gürgen Öz, Çektiği Videoyla Kavga Eden Arda Turan ve Berkay Şahin'i Tiye Aldı

Oyuncu Gürgen Öz, Çektiği Videoyla Kavga Eden Arda Turan ve Berkay Şahin'i Tiye Aldı

4 ay önce

Ünlü oyuncu Gürgen Öz, geçtiğimiz gün kavga eden Arda Turan ve Berkay Şahin'le şarjlı matkapla video çekerek 'Kafama sık' sözleriyle alay etti.

Rol aldığı film ve dizilerle adından söz ettiren ünlü oyuncu Gürgen Öz, gittikleri eğlence mekanında kavga eden futbolcu Arda Turan ve şarkıcı Berkay Şahin'le alay etti.

ARDA VE BERKAY'I TİYE ALDI

Magazin gündemine bomba gibi düşen olayda Arda Turan ve Berkay Şahin ayrı ayrı gittikleri eğlence mekanında kavga etti. Berkay'ın eşi Özlem Ada Şahin'e sözlü tacizde bulunduğu iddia edilen Arda, burnunu kırdığı için hastanede yatan Berkay'ın yanına silahla gitti. Gürgen Öz ise ünlü isimlerin bu kavgasını çektiği videoyla adeta tiye aldı.

"KAFAMA SIKACAKSIN!"

Ünlü oyuncu paylaştığı videoda "Ben yanlış anladım, ben öyle olduğunu bilmiyordum. Ben buraya özür dilemeye geldim. O yüzden 'kafama sıkacaksın' ben öyle bir insan değilim." sözleriyle ikiliyi tiye aldı. Öz, kavgadaki gerçek tabancaya dikkat çekmek içinde şarjlı matkap kullandı.

NE OLMUŞTU?

Futbolcu Arda Turan ve şarkıcı Berkay Şahin, geçtiğimiz gün gittikleri eğlence mekanında kavga etti. Arda tarafından Berkay'ın karısı Özlem Ada Şahin'e sarkıntılık iddiasından dolayı çıkan tartışma kavgaya dönüşmüş, futbolcu şarkıcının burnunu kırmıştı. Kavga sonrası Arda Turan, belindeki tabancayla Berkay'ın tedavi gördüğü hastaneye gitmişti.

Berkay Şahin'in Avukatı, Arda Turan Hakkında Tutuklama Kararı Çıkarılması İçin Savcılığa Başvurdu

Arda-Berkay Kavgasının Tanığı Olan Burak Yılmaz'ın, İfadesi Ortaya Çıktı

Spor Yazarı Uğur Meleke: Arda Turan'ın Belki de Futbol Hayatı Bitti

Arda Turan, Takım Arkadaşları ve Teknik Ekipten Helallik İstedi

CHP'den Arda Turan-Berkay Kavgası ile İlgili Açıklama: Olta Değil Orta Yap ki Milli Takıma Katkı Yap

Berkay Şahin'in Avukatı: Arda Silahını Bilerek Ateşledi, Bu İşin Özrü Olmaz

Arda Turan - Berkay Şahin Kavgasının Hastane Görüntüleri Ortaya Çıktı


YORUMLAR


Kışladaki Gıda Zehirlenmesiyle İlgili Çarpıcı İfadeler: 11 Ayda 15 Kilo Kaybettim Suriyeliler, Bursa'da 400'ü Aşkın Fabrika Kurdu

Bomba İddia: İşinden Olan Sabri, Eşinden de Oldu