Son Dakika Haberleri: Oyuncu Hazal Filiz Küçükköse ve İsmail Ege Şaşmaz Kaza Yaptı

Oyuncu Hazal Filiz Küçükköse ve İsmail Ege Şaşmaz Kaza Yaptı

2 ay önce

Ünlü oyuncu Hazal Filiz Küçükköse ve İsmail Ege Şaşmaz, dün akşam Beşiktaş Vodefone Arena yönüne dönerken yolun ıslak olması nedeniyle virajı alamadığı için kaldırıma çıktı ve kaza yaptı.

Güzel oyuncu Hazal Filiz Küçükköse ve İsmail Ege Şaşmaz'ın gecesi neredeyse kötü bitiyordu. Küçükköse ve Şaşmaz'ın bulunduğu araç, Beşiktaş Vodefone Arena yönüne dönerken yolun ıslak olması nedeniyle virajı alamadığı için kaldırıma çıktı ve kaza yaptı. Yaşanan bu talihsiz olaydan ünlü iki isim yara almadan kurtuldu.

KAZA SONRASI GÜLÜMSEMELERİ DİKKAT ÇEKTİ

İkilinin kaza sonrasında gülümsemeleri dikkat çekerken, "Hazal Filiz Küçükköse, inşaatın olması nedeniyle gelen tankerlerin arkasından sular dökülüyor, burası da kaygan bir viraj olduğu için bizimle birlikte 3-4 araç aynı tehlikeyi atlattı" diye konuştu.

KAZAYI UCUZ ATLATTILAR

Kazayla ilgili ikili, sağlık sorunu yaşamadıklarını arabanın kiralık olduğunu söyleyip alkol muayenesinden sonra olay yerinden ayrıldılar.


YORUMLAR


Sokakta Üst Araması Yapan 2 Polis, Hırsızlıktan Tutuklandı "İntiharımızdan Kimse Sorumlu Değildir" Dedikten Sonra İmam ve Eşi Ölü Bulundu

Merve Boluğur, Havuz İçerisindeki Doğal Haliyle Hayran Bıraktı