Oyuncu Mehmet Aslantuğ'un oğlunun arabada verdiği poza tepki yağdı - Son Dakika

Oyuncu Mehmet Aslantuğ'un oğlunun arabada verdiği poza tepki yağdı

06.08.2019 12:17

Arzum Onan ve Mehmet Aslantuğ çiftinin oğulları Can Aslantuğ, babası araba kullanırken ayaklarını camdan uzatıp poz verdi. Can'ın seyir halindeki araçta yaptığı hareket kısa sürede tepkilerin odağı oldu.

Usta oyuncu Mehmet Aslantuğ'un oğlu Can Aslantuğ'un, araçta seyahat ederken ayaklarını camdan çıkararak poz vermesi sosyal medya kullanıcılarının tepkisini çekti.

KISA SÜREDE TEPKİ YAĞDI

Can Aslantuğ, babası Mehmet Aslantuğ ile araçta seyahat ederken, ayaklarını camdan sarkıtarak poz verdi. Fotoğrafı görenler Aslantuğ'a 'Bunu yapanlara maganda deniyor' ve'Kesinlikle cezalandırılmalı' gibi yorumlar yaptı.

EVLİLİK YIL DÖNÜMLERİNİ KUTLADI

Geçtiğimiz günlerde evliliklerinin 23'ncü yılını kutlayan çiftten güzel oyuncu Arzum Onan, eşi Mehmet Aslantuğ ile el ele tutuştukları bir fotoğrafı "1 Ağustos 1996'dan bugüne" notunu yazdı.

Oyuncu Mehmet Aslantuğ'un oğlunun arabada verdiği poza tepki yağdı

Son Dakika Magazin Oyuncu Mehmet Aslantuğ'un oğlunun arabada verdiği poza tepki yağdı - Son Dakika Magazin

YORUMLAR (45)
  • Emelylmaz: Hiçmi genç olmadınız ne kadar anlayışsız ve kötü kalplisin iz gencecik bir çocuğun psikolojisiyle oynamaktan utanmıyorsunuz yazıklar olsun size gidin başka meşaleler bulun uğraşıcak aslanım benim uzat çocum ayaklarını sen bakma bu cahillere helal olsun senin gibi bir pırlanta gibi delikanlı yetiştirenlere Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika

Koronavirüs hastası adam 9 yaşındaki kızın yüzüne tükürdü: Biz ölünce onlar da ölsün diye tükürdü Yeni Zelanda'da ötanazi yasallaştı Nice'te 3 kişiyi bıçaklayarak öldüren saldırgan İtalya'dan belge alarak Fransa'ya gelmiş İddialı pozlarıyla gündeme gelen Ebru Polat, yeni sevgilisiyle ilk kez görüntülendi Meteoroloji 12 ilimizi sarı kod ile uyardı! Kuvvetli sağanak yağış etkili olacak Kanada Başbakanı Trudeau: Nice'te kiliseye saldıranlar İslam'ı temsil etmiyor Erdoğan'dan Putin'e Dağlık Karabağ teklifi: Bu sorunu Türkiye ve Rusya'nın kuracağı müzakere masasında çözelim İnsanlık dışı ceza! Endonezya'da bir aile, kızlarıyla izinsiz aynı evde kalan genci bacaklarından astı