Oyuncu Meltem Miroğlu, Eşinden Sessiz Sedasız Boşandı - Son Dakika

Oyuncu Meltem Miroğlu, Eşinden Sessiz Sedasız Boşandı

11.11.2017 09:17

'Hayat Devam Ediyor' dizisinde canlandırdığı Hayat karakteri ile zihinlere kazınan Meltem Miroğlu, geçen yaz evlendiği eşinden sessiz sedasız boşandı.

Yönetmenliğini Mahsun Kırmızıgül'ün yaptığı 'Hayat Devam Ediyor' dizisiyle tanınan Meltem Miraloğlu, geçtiğimiz yaz evlendiği yönetmen Tayfur Aydın'la boşandığını söyledi.

"İKİMİZ İÇİN DE HAYIRLISI BUYMUŞ"

Anlaşamadıkları noktalar olduğunu belirten oyuncu, "Anlaşmalı ayrıldık. İkimiz için de hayırlısı buymuş" şeklinde konuştu.

İkilinin mutlulukları resim karelerinde kaldı;


Oyuncu Meltem Miroğlu, Eşinden Sessiz Sedasız Boşandı

Son Dakika Magazin Oyuncu Meltem Miroğlu, Eşinden Sessiz Sedasız Boşandı - Son Dakika Magazin


YORUMLAR

Son Dakika

Fenerbahçe'li Caner Erkin, 3 yıl sonra A Milli Takım'ın aday kadrosuna seçildi Trump'ın danışmanları ikiye bölündü! Bir grup yarıştan çekilmek isterken, diğer grup "mücadele edelim" diyor Son Dakika: İzmir'de uzaktan eğitim bir hafta daha uzatıldı Bu acıya yürek dayanmaz! Baba ve oğlu, 6 gün arayla koronavirüsten hayatını kaybetti Pınar Gültekin cinayetinde katilin anne ve babasının da olayın içinde olduğu iddia edildi Neye uğradıklarını şaşırdılar! Ermenistan ordusu tank ve askeri araçları bırakarak kaçtı Sibel Can'ın bir erkekle aynı araçta görüntülenen kızı, ne yapacağını bilemedi Kritik eyalette Biden'ın geriden gelip öne geçmesinin ardından Türkiye'den ilk yorum: Tavrımız değişmeyecek