Son Dakika Haberleri: Oyuncu Merve Sevi'den Kuliste Hayranlarına İlginç Bacak Pozu

Oyuncu Merve Sevi'den Kuliste Hayranlarına İlginç Bacak Pozu

4 ay önce

Geçen yaz ani bir kararla nikah masasına oturduğu spor eğitmeni eşinden şiddet gördüğü iddialarıyla gündeme gelen oyuncu Merve Sevi, ınstagramdan takipçileriyle ilginç bacak pozu paylaştı.

Sosyal medyayı aktif olarak kullanan güzel oyuncu her paylaşımıyla takipçilerini büyülüyor. Güzel oyuncu, takipçilerini Kaç Baba Kaç adlı oyun öncesi kulisteki hallerini hayranlarının beğenisine sundu. Sevi, oyunun kulisine soktu ve sahneye hazırlanırken çektiği fotoğrafları da hesabından paylaştı.

HAYRANLARINI ŞAŞIRTTI

Güzel oyuncu, ilginç bacak pozuyla hayranlarını hem şaşırttı hem de esnekliği ile hayran bıraktı.

İşte güzel oyuncunun ilginç bacak pozu;

"HER EVLİLİKTE OLUR BÖYLE ŞEYLER" DEMİŞTİ

Eşinden şiddet gördüğü gerekçesiyle mahkemeye boşanma dilekçesi verdiği iddia edilen Merve Sevi, "Hakkımda çıkan şiddet görüyor açıklamaları, almış olduğum uzaklaştırma kararı abartılı bir şekilde yayınlanmıştır. Eşim tarafımdan şahsıma yapılmış bir şiddet ve tehdit söz konusu değildir. Her evlilikte olan özellikle ilk yıllarda yaşanan sıkıntıları yaşıyoruz" açıklamasını yapmıştı.


YORUMLAR


İzmir'de Akılalmaz Olay! İki Kadın, Kediden Bulaşan Parazit Nedeniyle Kör Oldu Doğru Çıkan Tahminleriyle Bilinen Google, Türkiye'deki Yerel Seçim İçin Öngörüsünü Açıkladı

Hasta Çocuklar Ağlayarak Sıra Beklerken Doktor Bilgisayarından Oyun Oynadı