Son Dakika Haberleri: Oyuncu Merve Sevi ile Çalkan Algün Anlaşmalı Olarak Boşandı

Oyuncu Merve Sevi ile Çalkan Algün Anlaşmalı Olarak Boşandı

5 gün önce

Geçtiğimiz günlerde sosyal medya hesaplarından birbirlerini takipten çıkaran ve ayrılık iddialarını yalanlayan oyuncu Merve Sevi, 1,5 yıl önce evlendiği eşiyle anlaşmalı olarak boşandı.

Oyuncu Merve Sevi, geçtiğimiz günlerde 1 buçuk yıl önce dünyaevine girdiği Çalkan Algün ile sosyal medyadan birbirlerini sildi. Bu hareketten sonra boşanma iddialarını kesin dille yalanlayan çift, dün tek celsede boşandı.

SOSYAL MEDYADAN TAKİPTEN ÇIKARMIŞLARDI

1,5 yıl önce spor eğitmeni Çalkan Algün'le nikah masasına oturan Merve Sevi, dün anlaşmalı olarak tek celsede boşandı. Ünlü oyuncu ile eşi, geçtiğimiz aylarda sosyal medyada birbirlerini takipten çıkarmış, bunun üzerine ayrılık iddiaları basına yansımıştı.

İDDİALARI YALANLAMIŞLARDI

Sevi, o iddiaları "Ayrılık yok sadece Instagram sayfalarımızı kişisel kullanma kararı aldık" diyerek yalanlamıştı. Çift, boşanma haberini sosyal medya hesaplarından duyurdu.

"ARALARINDAKİ UYUMSUZLUKLAR NEDENİYLE BOŞANDILAR"

Merve Sevi'nin avukatının yaptığı açıklama şu sözlere yer verildi: "Müvekkilim Merve Sevi ile Çalkan Algün; aile bütünlüğünü olumsuz etkileyen taraflar arasındaki uyumsuzluklar nedeni ile ortak hayatın sürdürülmesinde gerek toplumsal gerek taraflar açısından korunmaya değer bir yarar kalmadığı hususundan hem fikir kalarak, birbirlerini daha fazla yıpratmamak adına kurmuş oldukları evlilik birliğini anlaşmalı olarak sonlandırmaya karar vermişlerdir. Tarafların bu ortak karar doğrultusunda; İstanbul Anadolu Aile Mahkemesi nezdinde tarafımızca açılan anlaşmalı boşanma davasında sayın mahkemece 05.12.2018 tarihinde boşanmalarına karar verilmiştir."


YORUMLAR (2)
  • kader: sen alırken malını bakmadın mı kadın kısmı bu adamı yanında tasımaya utanır be sımdıde bosuyorsun adam mahkemede dıyemez ben bunla evlendım dıye su adamın bozuk tıpıne bak bırde kendıen bak Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır


Cumhurbaşkanı Erdoğan, SP Lideri Temel Karamollaoğlu'nun Torununun Düğününde Şahitlik Yaptı Rıza Esendemir, Cansu Taşkın'ın Fotoğrafına Yorum Yapınca Olan Oldu

Pompa Görevlisi Hanife, Babasıyla Birlikte Çektirdikleri Fotoğrafı Takipçileriyle Paylaştı Işın Karaca, Böbrek Taşı Düşürdüğü Haberini Instagram'dan Takipçileriyle Paylaştı