Oyuncu Naz Elmas, dün akşam Erol Özmandıracı ile evlendi - Son Dakika

Oyuncu Naz Elmas, dün akşam Erol Özmandıracı ile evlendi

16.12.2019 07:22

36 yaşındaki ünlü oyuncu Naz Elmas, bir süredir birlikte olduğu 52 yaşındaki iş insanı Erol Özmandıracı ile nikah masasına oturdu. Çiftin yalıda gerçekleşen düğününe ünlü isimler de katıldı.

Son olarak ATV ekranlarında yayınlanan Eşkıya Dünyaya Hükümdar olmaz isimli dizide rol alan 36 yaşındaki güzel oyuncu Naz Elmas, bir süredir birlikte olduğu 52 yaşındaki iş insanı Erol Özmandıracı ile dün akşam Esma Sultan Yalısı'nda evlendi.

ÜNLÜ İSİMLER YALNIZ BIRAKMADI

Esma Sultan Yalısı'nda gerçekleşen düğün törenine birçok ünlü isim katıldı. Görkemli bir düğünle evlenen Naz Elmas'ın düğününe katılanların arasından Pınar Altuğ, Yağmur Atacan ve Engin Altan Düzyatan gibi birçok ünlü isim vardı. Galatasaray Ekonomi, Son Dakika Ekonomi Haberleri, Ekonomi Son Dakika'>Spor Kulübü 2. Başkanı Abdurrahim Albayrak da nikah törenine katılan isimler arasında yer aldı.

Oyuncu Naz Elmas, dün akşam Erol Özmandıracı ile evlendi

"BİR ARAYA GELMEMİZİN SEBEBİ CİMBOMLULUĞUMUZ"

Düğün sonrası Uçankuş'a röportaj veren Naz Elmas, "Çok heyecanlı ve çok mutluyuz. Bizim bir araya gelme sebebimiz Cimbomluluğumuz. Erol'u ilk gördüğümde evleneceğim insan olduğunu anlamıştım" dedi. Galatasaray Yönetim Kurulu üyelerinden biri olan Özmandıracı ise "Onu ilk gördüğümde evleneceğimiz anlamıştım. Naz'ın ailede sıkı Galatasaray taraftarı" şeklinde konuştu.

Oyuncu Naz Elmas, dün akşam Erol Özmandıracı ile evlendi

EROL ÖZMANDIRACI KİMDİR?

Erol Özmandıracı, 1967 yılında İstanbul'da doğdu. İlk öğrenimini Şişli Terakki Lisesi'nde, lise öğrenimini ise İngiltere'de Oxfordshire Carmel College'de tamamladı. 1989 yılında yüksek öğrenim içim New York'a giden ve burada Syracuse Üniversitesi'nde ekonomi tahsili yapan Erol Özmandıracı, 1993 yılında okulu bitirdikten sonra, bir Japon firmasında kimyasal ürünler ve metal departmanı satış müdür yardımcılığı yaptı.

Oyuncu Naz Elmas, dün akşam Erol Özmandıracı ile evlendi

Daha sonra ülkeye dönen Erol Özmandıracı, 1994 yılında Esteks Dış Ticaret şirketini kurdu. Bu şirkette Kurucu Başkan ve CEO olarak ev tekstil imalat ticaret ve pazarlama işleri yaptı. 2006 yılında bu şirketin yapısı değişti ve tekstil kumaş ithalat ve pazarlama faaliyetleri yapmaya başladı. Bu arada Erol Özmandıracı, 2000 yılında kurduğu Bay Gıda şirketinde pirinç ve çeltik gibi kuru gıda ticareti yaptı. Bu şirkette Kurucu Ortak ve Yönetim Kurulu Üyesi'dir. Ayrıca 1997 yılında kurduğu Bay İnşaat şirketi, arsa ve proje geliştirme, mimari projelendirme, konsept geliştirme ve pazarlama ve satış yönetimi çalışmalarını yürütüyor.

Oyuncu Naz Elmas, dün akşam Erol Özmandıracı ile evlendi
Oyuncu Naz Elmas, dün akşam Erol Özmandıracı ile evlendi

Son Dakika Magazin Oyuncu Naz Elmas, dün akşam Erol Özmandıracı ile evlendi - Son Dakika Magazin


YORUMLAR (22)
Tüm yorumlar için tıklayınız
500

Son Dakika

Kongreye katılmayacağını açıklayan Aziz Yıldırım'a Fenerbahçe'den yanıt 23:39 Kongreye katılmayacağını açıklayan Aziz Yıldırım'a Fenerbahçe'den yanıt Nefes kesen oylama bitti! Aleyna'yı yenen Yiğit Poyraz, Survivor'da yarı finale kaldı 23:36 Nefes kesen oylama bitti! Aleyna'yı yenen Yiğit Poyraz, Survivor'da yarı finale kaldı Oğlunu uyandırmaya giden baba yıkıldı! 17 yaşındaki genç, annesinin eşarbıyla canına kıydı 22:40 Oğlunu uyandırmaya giden baba yıkıldı! 17 yaşındaki genç, annesinin eşarbıyla canına kıydı
Yaptığı savunma daha da rezil! Kadın öğretmen, boş sınıfta öğrencisiyle cinsel ilişkiye girdi 21:58 Yaptığı savunma daha da rezil! Kadın öğretmen, boş sınıfta öğrencisiyle cinsel ilişkiye girdi Tatil sezonunu Fethiye'de açan Tuvana Türkay'dan iddialı poz 21:16 Tatil sezonunu Fethiye'de açan Tuvana Türkay'dan iddialı poz Canlı yayında kavga ettiler, canlı yayında tatlıya bağladılar! Uğur Dündar'la Yılmaz Özdil barıştı 20:40 Canlı yayında kavga ettiler, canlı yayında tatlıya bağladılar! Uğur Dündar'la Yılmaz Özdil barıştı
Mersin'de dağ evindeki çadırda genç çiftin cansız bedenleri bulundu 19:11 Mersin'de dağ evindeki çadırda genç çiftin cansız bedenleri bulundu Defineciler yer altı şehrini ortaya çıkardılar 17:33 Defineciler yer altı şehrini ortaya çıkardılar
Advertisement