Son Dakika Haberleri: Oyuncu Pelin Akil, Doğal Güzelliğiyle Takipçilerini Büyüledi!

Oyuncu Pelin Akil, Doğal Güzelliğiyle Takipçilerini Büyüledi!

2 ay önce

Geçtiğimiz günlerde bebeklerini kucağına alan güzel oyuncu Pelin Akil, sosyal medya hesabından makyajsız halini takipçilerinin beğenisine sundu.

Hamileliği dolayısıyla ekranlardan bir süredir uzak kalan güzel oyuncu Pelin Akil, sosyal medya hesabından makyajsız halini paylaştı.

"FAVORİM BELLİ OLDU"

Instagram hesabından dondurma yerken poz verdiği anı paylaşan Pelin Akil, doğal güzelliğiyle takipçilerinden tam puan aldı. Akil, paylaştığı fotoğrafa, "Ne daha önceden ne de hamileyken tatlıyla aram olmadı. Ama şu sıralar tatlı krizlerine giriyorum. Böyle anlarda favorim belli oldu." notunu ekledi.

KIZLARININ FOTOĞRAFINI PAYLAŞTI

Vaktinin tamamını evde kızlarına ayıran Pelin Akil, yaşadığı süreci Instagram hesabından takipçileri ile paylaştı. Akil, "Size biraz şu anki süreçten bahsedeyim. Şu ponçik ayakların başında duran Herkül, her 3 saatte 1 bizimle birlikte ayakta, ve bizim dışımızda odaya giren herkesi bebeklerden uzaklaştırıyor, inanılmaz bir sahiplenme inanılmaz bir abicilik." ifadelerini kullandı.

Oyuncu Pelin Akil, Doğal Güzelliğiyle Takipçilerini Büyüledi!
Haber Yayın Tarihi : 17.05.2019 05:12 

YORUMLAR


KONDA'dan 23 Haziran İstanbul seçimi değerlendirmesi: İmamoğlu lehine fark açılacak Yıldırım mı, İmamoğlu mu? REMRES Araştırma son anketini paylaştı Nijerya'da çobanlarla çiftçiler arasında çatışma çıktı: 13 ölü