Oyuncu Semra Güzel, tacizleri yargıya taşıdı - Son Dakika

Oyuncu Semra Güzel, tacizleri yargıya taşıdı

30.08.2020 10:42
Oyuncu Semra Güzel, tacizleri yargıya taşıdı, System.String[]

Semra Güzel, hayranlık adı altında sürekli rahatsız eden ve tehdit eden şahsı savcılığa şikayet etti.

Semra Güzel, hayranlık adı altında sürekli rahatsız eden ve tehdit eden şahsı savcılığa şikayet etti.

Oyuncu  konuyla ilgili şu açıklamayı yaptı:

Fazlasıyla iyiyim. Stres ve yorgunluk bir araya geliyor bazen dinlenmek gerektiğini hissediyor insan sadece. Daha önce de bildirim yayımladım, evet rahatsız eden birileri var. Beni bu olaylara maruz bırakan kişi şahsımı tanımayan bir şahıs sanırım. Şahsımı geçtim ailemi tanımıyor anlaşılan. Çünkü ailemi tanıyan insanın bu tür rahatsızlıklar vermesi ne yazık ki ciddi bir akıl tutulması demektir diye düşünüyorum. Kimsesi olmayan birine de bu şekilde bir şey yapmaya kimsenin hakkı yok Hayranlık adı altında rahatsızlıkları tehditleri ahlaksızlıkları bitmedi.

ürkiye Cumhuriyeti Başsavcılığı, İstanbul Emniyet Müdürlüğü gibi adli merciiler vasıtası ve avukatım aracılığı ile yakinen takipte olduğumuzu belirtmek isterim. Maalesef oluyor böyle şeyler diyerek ve korkarak yaşayacak halimiz yok. İnsan tabii ki kaygılanabilir fakat bir kadın olarak daha güçlü yaşamalıyız hayatı korkarak değil. Kadın olarak, özellikle şiddet mağduru kadınların bir nebze sesi olabilmek adına söylemek isterim ki; İYİYİM VE KORKMUYORUM! BİZLER HÜR, HAKKINI SAVUNAN GÜÇLÜ KADINLAR OLMALIYIZ. Ben gayet sabırlı bir insanım ve sabrediyorum. Böyle sapık, eril ve hasta zihniyetlerin toplumdan bir şekilde soyutlanması konusunda mücadelemizin arkasındayız."

Oyuncu Semra Güzel, tacizleri yargıya taşıdı

Kaynak: Hürriyet

Son Dakika Magazin Oyuncu Semra Güzel, tacizleri yargıya taşıdı - Son Dakika Magazin


YORUMLAR

Son Dakika

Paşinyan'ın, Putin ile yapacağı görüşme sonrası istifa edeceği iddia edildi Koronavirüs henüz bitmeden İngiltere'de kuş gribi salgını patlak verdi Bursa'nın en uzun süreli valisi Zekai Gümüşdiş 94 yaşında vefat etti Tarla sürerken traktörden düşen sürücü, hayatını kaybetti Hezimete uğrayan Paşinyan'dan tarihi itiraf: Azerbaycan'la savaşacak gücümüz kalmadı Anıl Karaer'in top toplayıcı çocuğa doğru sert bir vuruş yaptı ve büyük tepki çekti Son Dakika! RTÜK, CHP'li vekilin Türk ordusuna yönelik "satılmış" sözlerini sarf ettiği yayına ilişkin inceleme başlattı Ermenistan ordusundan alçak tuzak! Geri çekildikleri bölgelere binlerce mayın bırakmışlar