Son Dakika Haberleri: Oyuncu Şevket Çoruh, Tiyatrosundaki Dekor Kamyonunu Çalan Hırsızlara Seslendi: Bir Güzellik Yapın, Bırakın

Oyuncu Şevket Çoruh, Tiyatrosundaki Dekor Kamyonunu Çalan Hırsızlara Seslendi: Bir Güzellik Yapın, Bırakın

6 ay önce

Oyuncu Şevket Çoruh, sosyal medya hesabından 'Baba Sahne'nin dekorunu çalan hırsızlara seslenerek "Bir güzellik yapın bırakın bir yere" dedi.

Arka Sokaklar dizisinin Mesut'u Şevket Çoruh, Twitter hesabından Baba Sahne dekorunun çalındığını duyurdu. Hırsızlara Twitter hesabı üzerinden seslenen Çoruh, işlerine yaramayacaksa çalınan dekor kamyonu geri bırakmalarını istedi.

"BİR GÜZELLİK YAPIN BIRAKIN BİR YERE"

Ünlü oyuncu "Dekor kamyonumuzu soyan arkadaşlar... İşinize yarayacak satınca para edecek şeyler değil onlar eğer tiyatro da yapmayacaksanız bir güzellik yapın bırakın bir yere." diyerek dekor kamyonlarını çalan hırsızlara seslendi.

17 MİLYON TL HARCADI

Ünlü oyuncu, kurucusu olduğu Baba Sahne için tutkunu olduğu 7 klasik otomobilini, 3 evini elden çıkarıp 7 milyon TL kredi çekti. Harabe halindeki sinemayı sıfırdan tiyatroya dönüştüren Şevket Çoruh, Baba Sahne adını verdiği mekân için toplamda 17 milyon TL harcadı.

Oyuncu Şevket Çoruh, Tiyatrosundaki Dekor Kamyonunu Çalan Hırsızlara Seslendi: Bir Güzellik Yapın, Bırakın
Haber Yayın Tarihi : 01.12.2018 10:04 

YORUMLAR


Ünlü İsimler, Ahmet Hakan'ın Ekrem İmamoğlu'nun Konuk Olduğu Yayını Erken Bitirdiği İddiasına Tepki Gösterdi Polisleri Darp Eden Oyuncu Özgün Aydın'a 19 Yıl 9 Aya Kadar Hapis İstemi Ahmet Davutoğlu: Her Şey Kaybedilir Yeniden Kazanılır, Konuşmaktan Korkmayın