Oyuncu Yaşar Alptekin'in eşi Nilgün Altınyay hayatını kaybetti - Son Dakika

Oyuncu Yaşar Alptekin'in eşi Nilgün Altınyay hayatını kaybetti

02.12.2020 10:09

Eski oyuncu ve manken Yaşar Alptekin'in bir süredir kanser tedavisi gören eşi Nilgün Altınyay hayatını kaybetti. Oyuncu eşinin ölüm haberini de Instagram hesabından duyurdu.

Son olarak eşiyle magazin programına konuk olan ve özel hayatını basından uzak tutan Yaşar Alptekin, eşinin vefatıyla yıkıldı.

"ALLAH EŞİMİN GÜNAHLARINI AFFETSİN"

Sosyal medya hesabından eşinin ölüm haberini duyuran Alptekin, "Gönlümün sultanı, çocuklarımın anası, hayat arkadaşımı, sevdiğimi en sevdiğime, gerçek sahibine yolladık. Allah rahmet eylesin. Allah günahlarını affetsin, Peygamber efendimize komşu eylesin" ifadelerini kullandı. Kesin ölüm nedeni henüz bilinmeyen Altınyay, bir süredir kanser tedavisi görüyordu.

Oyuncu Yaşar Alptekin'in eşi Nilgün Altınyay hayatını kaybetti

İKİNCİ KEZ EVLENMİŞLERDİ

Çift, 1995'te boşanmış, geçtiğimiz yıl tekrardan nikah masasına oturmuştu. İkilinin bu evliliklerinden Ayris Alptekin adında bir kızları dünyaya gelmişti.

Oyuncu Yaşar Alptekin'in eşi Nilgün Altınyay hayatını kaybetti

Oyuncu Yaşar Alptekin'in eşi Nilgün Altınyay hayatını kaybetti

Son Dakika Magazin Oyuncu Yaşar Alptekin'in eşi Nilgün Altınyay hayatını kaybetti - Son Dakika Magazin


YORUMLAR (3)

Son Dakika

Dev derbide ortalık karıştı! İbra'nın üzerine yürüyen Lukaku zor sakinleştirildi Türkiye'yi ağlatan videosu kurgu çıkan YouTuber Fariz hakkında gözaltına alındı Hatay'da, "kaçak etüt merkezinde çocuğa taciz" iddiasına soruşturma Korkutan koronavirüs araştırması! 4 yeni Kovid-19 belirtisi daha ortaya çıktı Galatasaray'ın anlaşma sağladığı Mostafa Mohamed, İstanbul'a geliyor Hastane korkusundan dolayı kayıplara karışan adam aç susuz halde dağ başında bulundu Selin Ciğerci, reklam yapıp takipçilerini kandırınca sosyal medyada tepki çekti Kocasına kızan Hanife, sosyal medyadan dekolteli pozunu paylaştı