Oyuncular Türk Sesler Amerikan - Son Dakika

Oyuncular Türk Sesler Amerikan

18.02.2012 06:03
Oyuncular Türk Sesler Amerikan, System.String[]

Türk sinemasında hiç yapılmayan şey yapıldı. Bu sefer Türk oyuncuları, yabancı yıldızların sesleri olarak tanınan dublaj sanatçıları seslendirdi. DALGA....

Türk sinemasında hiç yapılmayan şey yapıldı. Bu sefer Türk oyuncuları, yabancı yıldızların sesleri olarak tanınan dublaj sanatçıları seslendirdi.

DALGA GEÇİYOR

İnternette milyonlarca kez izlenen videoların kahramanları, herkesin 'sütü seven kamyoncular' olarak tanıdığı Volkan Öge, Tansu Tunçel ve Ömür Cedimağar'ın beyaz perdeye taşıdığı; Doğa Rutkay, Selin Demiratar ve Kubilay Tunçer'in rol aldığı 'Patlak Sokaklar- Gerzomat' isimli absürt komedi filminde kimse kendi sesiyle oynamayacak. Şimdiye dek yabancı filmlerde dünyaca ünlü isimleri seslendiren dublaj sanatçıları; Amerikan polisiye filmleriyle dalga geçen 'Patlak Sokaklar'da Selin Demiratar, Doğa Rutkay gibi Türk oyuncularına seslerini verecekler. 16 Mart'ta vizyona girecek olan filmde Doğa Rutkay, Scarlett Johansson'ın; Kubilay Tunçer ise Jean Reno'nun dublaj sesiyle beyaz perdede olacak.

HEYECANLIYIZ

Selin Demiratar'ı ise Angelina Jolie, Sharon Stone, Nicole Kidman, Monica Bellucci gibi isimlere sesiyle hayat veren Ayşegül Bingöl seslendirecek. Demiratar ve Rutkay "Hepimiz heyecan ve merakla ünlü seslerin filmimize katacağı rengi bekliyoruz" dedi.

Sabah : http://www.sabah.com.tr

Oyuncular Türk Sesler Amerikan
Oyuncular Türk Sesler Amerikan

- Kaynak: Sabah.com.tr

Son Dakika Magazin Oyuncular Türk Sesler Amerikan - Son Dakika Magazin

YORUMLAR

Son Dakika

Yol ortasında duran köpeği ezip, yoluna devam etti! O anlar kameraya yansıdı PFDK'dan Gaziantep FK Teknik Direktörü Sumudica'ya 4 maç ceza geldi Demet Akalın'ın "İnsan bir erkeğin gücünü istiyor" sözleri sosyal medyada tepkiyle karşılandı Yunanistan'ın "Yunan savaş gemileri Oruç Reis'i bölgeden uzaklaştırdı" iddiasına Türkiye'den yalanlama geldi Azerbaycan ordusunun Karabağ'da esir aldığı Ermeni askerlerin görüntüsü yayınlandı Karabağ'ın İran sınırı tamamıyla Azerbaycan kontrolüne geçti Çipli kimlik kartıyla elektronik kimlik doğrulama sistemiyle ilgili esaslar belirlendi! İşte detaylar Kaymakamdan ismini yanlış söyleyen CNN Türk muhabirine soğuk duş!