Oyuncuların kalbi burada attı - Son Dakika

Oyuncuların kalbi burada attı

11.10.2012 02:00
Oyuncuların kalbi burada attı, System.String[]

Oyuncular dev organizasyona akın etti, "oyunun kitabı" baştan yazıldı! Çok özel kareler içeride...

Dijital oyun dünyasının en önemli etkinliklerinden bir tanesi olan Dijital Eğlence Oyun Konferansı ve Fuarı "GameX 2012" değişen formatı ve çok sayıdaki yenilikleriyle ziyaretçi rekoru kırdı. TÜDOF Türkiye Dijital Oyun Federasyonu'nun katkıları ile düzenlenen ve ziyaretçilerin kapısında uzun kuyruklar oluşturduğu GameX 2012 sona erdi. Riot Games, Gametolia, Games Masters, MTC Game, Sobee Studios ve Play Store gibi dijital eğlence dünyasına yön veren firmalar en yeni ürünlerini ilk kez GameX'te oyun tutkunlarının beğenisine sundu.

Joy game'in oyun karakterlerine bürünmüş mankenlerle gerçekleştirdiği lansmanı büyük ilgi görürken, ziyaretçiler oyunları denemek için yerlerde oturarak sıranın gelmesini beklediler. Japon Square Enix firmasının Kurucu ve Onursal Başkanı Yasuhio Fukushima'nın da katılımıyla düzenlenen "GameX Oyun Konferansı"nda Türkiye'deki oyun sektörünün gelişmesi ve üretimin artması için yapılması gerekenler değerlendirildi.

GameX'ten çok özel kareleri galerimizde bulabilirsiniz...

GameX 2012'de, 40 bin USD ödüllü Riot Games League of Legends turnuvasında heyecan zirveye çıkarken, Dijital oyunlar yaratma konusundaki geleneksel GameX video oyunları ödülleri de sahiplerini buldu.

Türkiye'nin en yaygın teknoloji market zinciri Teknosa'nın fuar alanında kurduğu 250 metrekarelik dijital oyun ürünleri mağazası, teknolojik ürünleri özel kampanya fiyatları ile alıcıya ulaştırırken, fuar kapsamında gerçekleşen tüm eventler, konferanslar ve turnuvalar on-line HD olarak GameX TV'den canlı olarak izlendi.

GameX'ten çok özel kareleri galerimizde bulabilirsiniz...

Oyuncuların kalbi burada attı
Oyuncuların kalbi burada attı

- Kaynak: Chip.com.tr

Son Dakika Teknoloji Oyuncuların kalbi burada attı - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Danimarka'da vizonların ardından koronavirüs bulaşan kediler de itlaf edildi Sokağa çıkma kısıtlamasına aldırış etmeyip ormana giden alkollü şahsın başına gelmeyen kalmadı Kısıtlamaya uymayan gence ve kimliğini getirerek yasağı delen arkadaşına ceza kesildi Kendisine "Yatakta iyi değil" diyen modele, ünlü oyuncu Halle Berry'den iddialı yanıt Aşk iddialarını sürekli yalanlayan Barış Murat Yağcı ve Nisa Bölükbaşı, dudak dudağa görüntülendi İstanbul'da koronavirüs definleri görüntülendi! Cenazeler iki nedenden dolayı tabutla defnediliyor Yoğun bakımda olan Yılmaz Vural'dan haber var! Oğlu, son durumunu sosyal medyadan paylaştı Oyuncu Hayal Köseoğlu'nun direk dans videosu Instagram'ı sallıyor