Oyunu Evinde Kullandı - Son Dakika

Oyunu Evinde Kullandı

31.03.2019 11:40

Oyunu evinde kullandı -Düzce'de sandığa gidemeyecek kadar rahatsız olanlar oylarını evinde kullandıDÜZCE - Düzce'de yatağa bağlı yada felci olan 16 seçmen için oy sandığı evlerine gitti.

Oyunu evinde kullandı

- Düzce'de sandığa gidemeyecek kadar rahatsız olanlar oylarını evinde kullandı

DÜZCE - Düzce'de yatağa bağlı yada felci olan 16 seçmen için oy sandığı evlerine gitti. Seçim kurulu görevlileri evlere giderek başvuru sahiplerine oy kullandırdılar.

Düzce'de Merkez İlçe Seçim Kurulu'na başvuru yapan 16 seçmen evde oy kullanmak için talepte bulundu. Merkez İlçe Seçim Kurulu görevlileri adreslere tek tek giderek evde oy kullanmak için talepte bulunan yatağa bağlı ve felçli hastalara oy kullandırdılar.

Ekipler ilk olarak gittikleri evde Hasan Küçük'ün isimli seçmenin yoğun bakımda yattığını ve oy kullanamayacak durumda olduğunu öğrenince Ağa Mahallesi'nde ki Habibe Kaynak'ın evine gittiler. Merkez İlçe Seçim Kurulu seyyar Sandık Başkanı Mehmet Şenyürek ortopedik rahatsızlık yaşayan Habibe Kaynak'a oy pusulalarını göstererek, 8801 nolu seyyar sandıkta oyunu nasıl kullanacağını aktardı. Habibe Kaynak ise eşi Sefer Kaynak'ın yardımıyla oyunu kullandı. Habibe Kaynak "Allah razı olsun. Yürüyemiyorum eve geldiler bana evde oy kullandırdılar" diye konuştu.

Habibe Kaynak'ın eşi Sefer Kaynak ise "Hanım hiç kalkamıyor. Allah razı olsun ayağımıza kadar gelip oy kullandırdılar. Vatana millete hayırlı olsun. Oyumuzu kullandık" ifadelerinde bulundu.

Oyunu Evinde Kullandı
Oyunu Evinde Kullandı
Oyunu Evinde Kullandı
Oyunu Evinde Kullandı

- Kaynak: İHA

Son Dakika Genel Oyunu Evinde Kullandı - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Bakan Koca, koronavirüs en çok bulaştığı ortamı ilk kez açıkladı: Evde bulaş oranı daha yüksek Galatasaray'ın ilk 11'i belli oldu! Yıldız futbolcu, kadroya geri döndü Kuveyt ve Katar'da Hazreti Muhammed'e saygısızlık yapan Fransa'nın ürünlerine boykot Sağlık Bakanlığı'nın korona raporunda İstanbul ile birlikte alarm veren 3 şehir dikkat çekti Başından vurulmuş yavru yunus balığı karaya vurdu Azerbaycan ordusu Ermenistan'a ait savaş uçağı ve İHA düşürdü Şafak Sezer, lüks villasını 9 milyon 700 bin TL'ye satışa çıkardı Aydın'da esrarengiz olay! Arılar, Arapça yazılar yazıp kovanlarını terk ediyor