Ozan Güven'e en büyük darbe! - Son Dakika

Ozan Güven'e en büyük darbe!

20.07.2020 18:46
Ozan Güven'e en büyük darbe!, System.String[]

Ozan Güven, Deniz Bulutsuz olayının ardından darbe üstüne darbe alıyor. Ünlü oyuncunun reklam yüzü olduğu banka, Ozan Güven'in bütün afişlerini kaldırdı. ING Türkiye ise Ozan Güven ile olan reklam iş birliğinin Ocak 2020'de sona erdiğini hatırlattı.

Tv100'den Birsen Altuntaş'ın haberine göre, 6 aydır beraberlik yaşadığı sosyal medya editörü Deniz Bulutsuz'u darp ettiği iddiasıyla yargılanacak olan ünlü oyuncu Ozan Güven'e bir darbe de reklam yüzü olduğu bankadan geldi. Geçen cuma Güven'in sinemalardaki bütün reklam afişleri kaldırıldı. Ünlü oyuncuya tepki gösteren bir grup kadın geçen günlerde bankanın Kartal şubesinin önünde eylem yapmış ve "Ozan Güven'i reklamlarda görmek istemiyoruz" demişti. Son olarak Güven hakkında dava açılmasıyla beraber bankanın devam eden reklam kampanyasını iptal ettiği ve afişleri toplattığı öğrenildi.

BANKADAN AÇIKLAMA GELDİ

Bankadan konu ile ilgili yapılan açıklamada ise "ING Türkiye'nin Ozan Güven ile olan iş birliği Ocak 2020'de sona ermiştir, kendisiyle halihazırda bir iş birliği bulunmamaktadır," denilerek iptal gibi bir durumun söz konusu olmadığı ifade edildi.

Ozan Güven'e en büyük darbe!
Ozan Güven'e en büyük darbe!

Kaynak: Snob Magazin

Son Dakika Magazin Ozan Güven'e en büyük darbe! - Son Dakika Magazin

YORUMLAR

Son Dakika

Bayern Münih, evinde Atletico Madrid'i 4-0 mağlup etti ABD'den tehdit gibi S-400 sözleri: Türkiye füzeleri test ederek çok şeyi feda etti 13 yaşındaki kıza aşk mektubu yazan 61 yaşındaki sapık tutuklandı Dondurucudan çıkardıkları erişteyi yiyen aynı aileden 9 kişi hayatını kaybetti Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay: Azerbaycan'dan asker talebi gelirse Türkiye tereddüt etmez Bakan Koca, Cem Yılmaz'ın sağlık çalışanlarıyla ilgili çağrısına olumlu yanıt verdi Azerbaycan'dan vatandaşlarını cepheye çağıran Paşinyan'a sert tepki: Çözüm taraftarı olmadığını bir kez daha ortaya koydu Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın maaşına zam! İşte önümüzdeki yıl alacağı ücret