Son Dakika Haberleri: Stuttgart'ta Teknik Direktör Makus Weinzierl'in Görevine Son Verildi

Stuttgart'ta Teknik Direktör Makus Weinzierl'in Görevine Son Verildi

2 ay önce

Almanya Ligi ekiplerinden VFB Stuttgart, Augsburg'a 6-0'lık skorla mağlup olmasının ardından Teknik Direktör Makus Weinzierl'in görevine son verdi. Kulüp yönetiminin, ligdeki kötü durum ve en son alınan ağır yenilgi sonrası sezon sonu beklenmeden böyle bir karar aldığı belirtildi.

Stuttgart'ta Teknik Direktör Makus Weinzierl'in Görevine Son Verildi, System.String[]

Stuttgart Kulübü'nün resmi internet sayfasından yapılan açıklamada teknik direktör Weinzierl'in görevine son verildiğini ve geçici olarak takımı U19 takımını çalıştıran Nico Willig'in çalıştıracağını açıklandı.

TAYFUN KORKUT'UN YERİNE GELMİŞTİ

Aynı açıklamada, Makus Weinzierl'in yardımcılıklarını yapan Wolfgang Beller, Thomas Barth ve Halil Altıntop'un da kulüple ilişkilerinin kalmadığı belirtildi. Teknik direktör Makus Weinzierl, dün alınan ağır yenilgi ardından camiadan özür dilediği öğrenildi. Weinzierl, Tayfun Korkut'un yerine göreve gelmişti.

Haber Yayın Tarihi : 21.04.2019 12:39 Kaynak: DHA

YORUMLAR


İki Çocuk Babası Çiftçi: 160 TL'lik Borç için Bana Tecavüz Ettiler Dünyadaki En Zehirli Akrep Aydın'ın Nazilli İlçesinde Görüntülendi! İstanbul Yarışından Resmen Çekilen DSP Adayı Aydın: Her Şey Çok Güzel Olacak