Ozan Orhon, 3,5 Ayda Verdiği 60 Kiloyu Geri Aldı - Son Dakika

Ozan Orhon, 3,5 Ayda Verdiği 60 Kiloyu Geri Aldı

04.10.2017 13:45

Mide küçültme ameliyatı geçirerek 3,5 ayda 60 kilo veren Ozan Orhon'un emekleri boşa gitti. Ünlü şarkıcı yine kilo aldı.

Yıllar önce geçirdiği mide ameliyatının ardından 70 kiloya düşen Ozan Orhon, aldığı kilolar dikkatlerden kaçmadı.

3,5 AYDA 60 KİLO VERMİŞTİ

Ozan Orhon, 2000'li yılların başında fazla kiloları nedeniyle çalışamaz hale gelmiş, 130 kiloya ulaşınca da çareyi kelepçe taktırmakta bulmuştu. 3,5 ayda 60 kilo veren Ozan Orhon, hızlı kilo kaybı nedeniyle hastanelik olmuş ve ikinci kez ameliyat masasına yatmıştı. Şarkıcı ameliyatıyla ilgili olarak "Bu olduğum son ameliyat artık. Bünyem başka ameliyatı kaldıramaz" açıklamasını yapmıştı.

YİNE KİLO ALDI

Ozan Orhon'un bütün emekleri boşa gitti. Ünlü şarkıcının kilosu aldı başını gitti.

OZAN ORHON KİMDİR?

Ozan Orhon, 1972'de İstanbul'da ünlü modacı Alev Esen ve tiyatro santçısı Tayfun Orhon çiftinin çocuğu olarak dünyaya geldi. Askerliğini tankçı olarak yaptı. Ancak kilolarından dolayı döneminin yarısında terhis edildi. 1991'de "Oldu mu Şimdi" isimli bir albüm çıkardı. Ozan Orhon,1993'te İnter Star TV'de "Senkron" adında bir eğlence programı sundu. Ozan Orhon, 19 Haziran 1997'de manken Ebru Şallı ile Sabancı Korusu'nda peri masalı gibi bir törenle evlendi. 1998 yılının haziran ayında da boşandı. 2000 yılında manken ve VJ Yeşim Erçetin ile evlendi. Evliliklerinin üçüncü yılında 20 ağustos 2003'te de boşandı. Ozan Orhon'un Lara Yağmur adında bir kızı var."

Ozan Orhon'un son hali:

Ozan Orhon'un kilo verdiği dönem:

Ozan Orhon, 3,5 Ayda Verdiği 60 Kiloyu Geri Aldı

Son Dakika Magazin Ozan Orhon, 3,5 Ayda Verdiği 60 Kiloyu Geri Aldı - Son Dakika Magazin


YORUMLAR

Son Dakika

Bilim Kurulu Üyesi Prof. Özlü: 2021 sonuna kadar tedbirlerle devam etmemiz gerekiyor Dünya Sağlık Örgütü: Aşı çalışmalarındaki olumlu haberlerle tünelin ucundaki ışık görüldü Dünyaca ünlü şarkıcı Rita Ora, göğüs dekoltesiyle sosyal medyayı salladı 51 yaşındaki Jennifer Lopez, sahne şovuyla Amerikan Müzik Ödülleri'ne damga vurdu Reuters'tan bomba Dağlık Karabağ iddiası: Türkiye ve Rusya gözlem noktası konusunda anlaşmazlık yaşıyor Aynı aileden 3 kişi birkaç gün arayla koronavirüse yenik düştü İYİ Parti'de istifa depremi! 5 isim partiyi bombalayarak görevlerini bıraktı Tramvay durağına izinsiz giren genç, kendisini uyaran güvenlik görevlisini bıçakladı! O anlar kamerada