Ozan Tufan'ın Pelkas'la ilgili gafı sonrası F.Bahçe'nin yaptığı paylaşım büyük ses getirdi - Son Dakika

Ozan Tufan'ın Pelkas'la ilgili gafı sonrası F.Bahçe'nin yaptığı paylaşım büyük ses getirdi

20.10.2020 17:04

Fenerbahçe'nin Göztepe'yi 3-2 yendiği maçta takım arkadaşı Pelkas'a adını unuttuğu için "Yunanistan" diye seslenmesi karşılaşmaya damga vurmuştu. Sarı lacivertliler, bu gaf sonrası resmi twitter hesabından iki futbolcunun birlikte yer aldığı fotoğrafı paylaştı. Bu paylaşım futbolseverler tarafından beğeni yağmuruna tutuldu.

Fenerbahçeli futbolcu Ozan Tufan'ın Yunan takım arkadaşı Dimirios Pelkas'ın adını unutup ona Yunanistan diye seslenmesinin yankıları sürüyor.

Yıldız futbolcunun yaptığı bu gaf sonrası sarı lacivertliler, resmi sosyal medya hesabı üzerinden iki futbolcunun birlikte yer aldığı bir fotoğraf paylatı. Bu paylaşım kısa sürede binlerce beğeni ve etkileşim aldı.

Ozan Tufan'ın Pelkas'la ilgili gafı sonrası F.Bahçe'nin yaptığı paylaşım büyük ses getirdi

MAÇTAN SONRA YAPTIĞI GAFI ANLATTI

Ozan Tufan, yaşanan olayı maçın ardından "Maçta çok enteresan bir şey oldu, çok hoş bir durum değildi. Pelkas'ın bir ara adını unuttum, Yunanistan diye seslendim çocuğa. Caner ağabey de duydu, gülmeye başladı, konsantrasyonumuz dağıldı bir an" şeklinde anlatmıştı.

26 yaşındaki futbolcunun anlattığı anektod, o sırada takım arkadaşlarının kahkahalarla gülmesine neden olmuştu.

Ozan Tufan'ın Pelkas'la ilgili gafı sonrası F.Bahçe'nin yaptığı paylaşım büyük ses getirdi

Son Dakika Spor Ozan Tufan'ın Pelkas'la ilgili gafı sonrası F.Bahçe'nin yaptığı paylaşım büyük ses getirdi - Son Dakika Spor

YORUMLAR (4)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika

Everton, Beşiktaş'a Cenk Tosun'u önerdi Ermenistan, Türkiye'den ürün alımını yasakladı Korkutan görüntüler! Koronavirüsten ölenler hastane koridoruna dizildi Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın maaşına zam! İşte önümüzdeki yıl alacağı ücret Mahkeme fotoğraftaki 'Buket' detayını delil saydı, tacizci komşu 10 yıl hapis yatacak Son Dakika! Paşinyan'dan gerilimi tırmandıran sözler: Rusya'dan ümidi kestim, kendimizi savunacağız Turkcell'in Türkiye Varlık Fonu'na devri resmen onaylandı Kızarmış tavuğun içinden çıkan parça, genç kızı hastanelik etti