Son Dakika Haberleri: Ozan Tufan, İzlanda maçındaki performansıyla eleştiri yağmuruna tutuldu!

Ozan Tufan, İzlanda maçındaki performansıyla eleştiri yağmuruna tutuldu!

4 gün önce

Fenerbahçe'nin çok konuşulan oyuncusu Ozan Tufan, İzlanda-Türkiye maçında gösterdiği performansla sosyal medyada eleştirilerin hedefi oldu. Bir sosyal medya kullanıcısı, "Ben çıksam daha iyi oynarım." yorumunu yaptı.

İzlanda- Türkiye maçına ilk 11'de başlayan Fenerbahçeli futbolcu Ozan Tufan, performansıyla çok eleştirildi.

"BEN ÇIKSAM DAHA İYİ OYNARIM"

Türkiye maçını izleyen sosyal medya kullanıcıları Ozan Tufan'ı tefe koydu. Ozan Tufan'ın performansını birçok sosyal medya kullanıcısı eleştiri yağmuruna tuttu. Bir sosyal medya kullanıcısı Ozan Tufan'ın performansı için, "24 yaşındaki bir futbolcunun göbeğini eritememesinin bir açıklaması yok." yorumunu yaptı. Başka bir sosyal medya kullanıcısı ise, "Ben çıksam daha iyi oynarım." yorumunu yaptı.

"ORTASAHANIN DEFANSİF DENGESİNİ SAĞLAMAYA ÇALIŞIYOR"

Bazı sosyal medya kullanıcıları ise Ozan Tufan'ın performansından memnun olduklarını yorumlarıyla belli etti. Konuyla ilgili yorum yapan sosyal medya kullanıcısı, "Ozan'ı beğenmeyenleri anlamıyorum. Mücadele ediyor ve ortasahanın defansif dengesini sağlamaya çalışıyor." ifadelerini kullandı.

Ozan Tufan, İzlanda maçındaki performansıyla eleştiri yağmuruna tutuldu!
Haber Yayın Tarihi : 11.06.2019 10:56 

YORUMLAR (65)
  • kadir: arkadaşlar mesele sadece ozan tufan değil.milli takımımız izlanda karşısında bütün olarak cok kötüydü. kim derdiki fransayı bozguna uğratan milli takımımız izlanda karşısında sönük bir futbol oynayacak. Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
  • Ali Ulvi: Toptan korkan arkasını dönen adamdan futbolcu olmaz oda Ozan Tufan dır.Şenol hoca bunda ne gördü sormak lazım.Yenilen ilk golde topa çıkarken rakibin altında adeta ezildi.Boyuna bakan da çıkıp vurur sanır.Milli takımın seviyesinde değil kaldıki FB de bile oynayamaz. Cevap Yaz 1 0 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız


Şeyma Subaşı'nın kitabı "Sadece Şeyma" çıktı Mehmet Ali Erbil'in kızı Yasmin Erbil, derin dekolteli paylaşımıyla olay oldu Ergin Ataman yine kulaklıkla sahaya çıktı Ali Koç, Aleksandar Kolarov'un menajeriyle görüştü!