Son Dakika Haberleri: Fenerbahçe, Slimani'yi Kadroya Yazmak İçin Ozan Tufan ve Salih Uçan'ı Gözden Çıkardı

Fenerbahçe, Slimani'yi Kadroya Yazmak İçin Ozan Tufan ve Salih Uçan'ı Gözden Çıkardı

6 ay önce

Fenerbahçe'nin kurallar gereği Slimani'yi kadroya yazabilmesi için futbolcu satması gerekiyor. Sarı-lacivertliler bu doğrultuda Ozan Tufan ve Salih Uçan'ı gözden çıkarttı.

Fenerbahçe'de tüm camianın gözü bu akşam oynanacak Benfica mücadelesinde... Sportif direktör Damien Comolli ise dört koldan transfer çalışmalarını sürdürüyor. Fenerbahçe, Finansal Fair Play anlaşması gereğince transferde sadece oyuncu satışından elde ettiği geliri kullanabiliyor.

SLIMANI İÇİN FUTBOLCU SATMASI ŞART

Fernandao'nun satışından kazanılan para sayesinde Andre Ayew ve Barış Alıcı, UEFA listesine bildirildi. Berke Özer ve Ferdi Kadıoğlu dışarıda kaldı. Son olarak İslam Slimani'yi kadrosuna katan Kanarya'nın Cezayirli yıldızı listeye eklemesi için satış yapması şart. Üstelik bir de stoper transferi bekleniyor. Fenerbahçe'nin gözden çıkarttığı isimlerin Ozan Tufan ve Salih Uçan olduğu kaydedildi.

OZAN'I İSPANYOLLAR İSTİYOR

Bu ikili, forma rekabetinde Mehmet Topal, Josef, Eljif Elmas ve Mehmet Ekici'nin gerisinde kaldı. Ozan için İspanyol takımlarının devrede olduğu öğrenildi.

Salih için ise İtalya'dan teklif bekleniyor. Comolli, bu ikiliden 5 milyon euroluk gelir elde etmenin hayalini kuruyor.

Fenerbahçe'nin Son Transferi Islam Slimani Kimdir?

Kaynak: Skorer


YORUMLAR


23 Yaşındaki Ukraynalı Kadın, TIR Şoförünün Boğazını Kesti Zincir Marketlerin Tanzim Satış Oyunu Ortaya Çıktı

Kadıköy'den Belediye Başkanı Adayı Olan Emre Kınay, Eleştirilere Ateş Püskürdü