Son Dakika Haberleri: Özcan'dan Evcen'e Başrol Teklifi!

Özcan'dan Evcen'e Başrol Teklifi!

8 yıl önce

Evliliğe giden ilişkilerine geçtiğimiz aylarda nokta koyan Fahriye Evcen ile Özcan Deniz cephesinden ilginç bir haber geldi. Gelen bu haber akıllara şu soruyu getirdi...

Özcan'dan Evcen'e Başrol Teklifi!, System.String[]

Güzel oyuncuyla barıştığıkonuşulan Deniz, yeni filmi "Evim Sensin"in senaryosunu tamamlar tamamlamaz Evcen'i aradı. Özcan Deniz, eski sevgilisine; "Yeni çekeceğim filmde başrolü seninle paylaşmak istiyorum" dedi.


Fahriye 'evet' dedi!


Eski sevgilisinin bu şok teklifi karşısında hayli şaşıran güzel oyuncu; Deniz'e hiç düşünmeden "Evet" yanıtı verdi. Böylece ikili; ilk kez aynı projede yer almak için sözlü olarak anlaştı. Bu arada Özcan Deniz'in yapımcılığını Şükrü Avşar'la ortak olarak üstlenip yönetmen koltuğuna oturacağı film için; Özgü Namal ile Beren Saat'e de başrol teklifi yaptığı söylenmişti.


İlk defa aynı filmdeler!


İlişkileri yılan hikayesine dönen ünlü çift; Özcan Deniz'in "Evim Sensin" adlı filminde; ilk kez birlikte kamera karşısına geçecek.

Haber Yayın Tarihi: 02.01.2012 01:30 Kaynak: ElmaElma.com

YORUMLAR


Milyonlarca kişiyi ilgilendiriyor! Enerji Kimlik Belgesi almak artık zorunlu
Devlet hastanesinin acilinde doktor ve hemşirelerden köpük partisi Türk şirketi Anex Tour, Alman Thomas Cook'u satın aldı