Özcan Deniz ile Sıla'nın Reklamdan Kazandıkları Herkesin Dilinde - Son Dakika

Özcan Deniz ile Sıla'nın Reklamdan Kazandıkları Herkesin Dilinde

06.05.2015 14:25

Yayınlandığı günden beri olay olan reklamdan Özcan Deniz 1.5 milyon, Sıla 700 bin TL almış. Reklam, sosyal medyada da en çok konuşulanlar arasına girdi.

Özcan Deniz ile Sıla bir kola firmasının yeni reklam filminde oynadı. Özcan Deniz 1.5 milyon, Sıla 700 bin TL aldı. 3 dakikalık film sosyal medyada önceki geceden beri gündem oldu.

SOSYAL MEDYADA OLAY OLDU

İkili romantik sahneler eşliğinde, sözlerini Sertab Erener'in parçası Söz'ün müziği üzerine Sıla'nın yazdığı reklam şarkısını birlikte söyledi.

Reklamda kullanılan şarkı "Dhanush" sahne adıyla bilinen Hint aktör ve şarkıcı Venkatesh Raja'nın 2011'de çıkardığı "Why This Kolaveri Di" adlı şarkısından uyarlandı.

İşte reklam filmiyle ilgili atılan tweetlerden bazıları:

İstiklal Akarsu @istiklalAkarsu Koka Kola şirketinin yerinde olsam ürünü Türkiye piyasasından çekerim.

Ömür Özdemir @ceriLevis dans etmeyeydin iyiydi be öccan dönis abey..

Sevim Gözay @SevimGozay özcan deniz-sıla enteresan casting olmuş tmm da o şarkı, o danslar, o kumsal canlıları nedir yahu :))) sanırsın kolayı henüz keşfetmişler.

Naim Dilmener @renemliD Sila ile Özcan Deniz. Çok düsündün mu Coca Cola? Hayatin hangi tadi bu?

Barbaros Şansal @BarbarosSansal Nurellalı yedigün, Özcan Denizli kokakola, yeni Türkiye emrahla acılı mac doMaldsı görmedi mi hala?

Arto Dalga @artodalga Şu anda CNN Türkdeki Coca-Cola'nın Reklamı Sezen Aksu'dan Çok daha ilgi çekmiştir diye düşünüyorum Süper Reklamdı Helal Coca Cola

Erhan ÇELİK @Erhan_Celikk Coca Cola'nın yeni reklamını sağlık Bakanlığı kamu spotu olarak çekse bağımlılarını içecekten bu kadar soğutamazdı.

Yunus Günçe @yunusgunce Ama coca-colayı ayranla karıştırmışsınız siz. coca-cola çalkalanmaz.

Elçin Yahşi @yelchin Coca Cola reklaminda deve yok mu? Var da ben mi gormedim?

Özcan Deniz ile Sıla'nın Reklamdan Kazandıkları Herkesin Dilinde

Son Dakika Magazin Özcan Deniz ile Sıla'nın Reklamdan Kazandıkları Herkesin Dilinde - Son Dakika Magazin


YORUMLAR (59)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika

Özel hastanelerde fahiş fiyat iddiası ortalığı karıştırdı! Özel hastanelerde fahiş fiyat iddiası ortalığı karıştırdı! "4 gece kalmanız şart, fiyatı 18 bin" diyen bile var Dünyaca ünlü lojistik firması FedEx'teki kanlı gecenin faili 19 yaşındaki eski çalışan çıktı Dünyaca ünlü lojistik firması FedEx'teki kanlı gecenin faili 19 yaşındaki eski çalışan çıktı Burak, Zeki ve Yusuf şampiyonluk yolunda yara aldı! Lille, sahasında Montpellier'le 1-1 berabere kaldı Burak, Zeki ve Yusuf şampiyonluk yolunda yara aldı! Lille, sahasında Montpellier'le 1-1 berabere kaldı Koronavirüs tedbirleri sonuç vermezse Ramazan Bayramı'nda tam kapanma yolda Koronavirüs tedbirleri sonuç vermezse Ramazan Bayramı'nda tam kapanma yolda Cumhurbaşkanlığı'ndan 128 milyar dolar açıklaması: Kaybolmuş tek 1 kuruş yoktur Cumhurbaşkanlığı'ndan 128 milyar dolar açıklaması: Kaybolmuş tek 1 kuruş yoktur Fatih Karagümrük, Franck Ribery için harekete geçti Fatih Karagümrük, Franck Ribery için harekete geçti Şantaj kurbanı olan genç kız, 9 kişi tarafından defalarca birlikteliğe zorlandı Şantaj kurbanı olan genç kız, 9 kişi tarafından defalarca birlikteliğe zorlandı Anne olmak için gün sayan oyuncu Şilan Makal, hamilelik pozlarını paylaştı Anne olmak için gün sayan oyuncu Şilan Makal, hamilelik pozlarını paylaştı