Özdemiroğlu'ndan Mehmetçik Vakfı yararına - Son Dakika

Özdemiroğlu'ndan Mehmetçik Vakfı yararına

07.11.2019 15:16
Özdemiroğlu'ndan Mehmetçik Vakfı yararına, System.String[]

Bu yıl 1-17 Kasım tarihleri arasında gerçekleştirilen "5. Ankara Uluslararası Komedi Festivali" devam ediyor.

Bu yıl 1-17 Kasım tarihleri arasında gerçekleştirilen "5. Ankara Uluslararası Komedi Festivali" devam ediyor.

Festival, bu yıl duyarlı bir gösteriye de ev sahipliği yapıyor. Festivalin aynı zamanda sanat yönetmenliğini de üstlenen mizah yazarı Vedat Özdemiroğlu, #herkesgülsündiye etkinliği kapsamında ve Yeni Mahalle Belediyesi'nin katkılarıyla "Mehmetçik Vakfı" yararına özel bir stand up gösterisi düzenleyecek.

Gelirinin şehit ve gazi yakınlarına bağışlanacağı etkinlik, 9 Kasım Cumartesi günü saat 15: 00'da 4 Mevsim Tiyatro Salonu'nda gerçekleştirilecek.

Özdemiroğlu'ndan Mehmetçik Vakfı yararına

Kaynak: Hürriyet

Son Dakika Magazin Özdemiroğlu'ndan Mehmetçik Vakfı yararına - Son Dakika Magazin


YORUMLAR

Son Dakika

Araç sahipleri dikkat! MTV'de yapılandırma başvurusu için son gün 1 Şubat Son Dakika! İstanbul'da bu gece ve yarın yoğun kar yağışı bekleniyor, kar kalınlığı 20 - 40 cm arasında olacak Bir kızı iki erkekle nişanlamışlardı! Dolandırılan genç kurulan tezgahı anlattı: 45 bin lirayı alıp irtibatı kestiler Yeni yılla birlikte normalleşme adımları atmaya başladılar! İşte bankaların güncel mesai saatleri Cumhuriyet tarihinin akaryakıta bağlı en büyük vergi kaçakçılığı operasyonu: 50 ilde, 220 gözaltı Hiç gitmediği Adıyaman'dan trafik cezası geldi, eşiyle arası bozuldu Meral Akşener, hacı olduğu için koronavirüs aşısı olduğu anlara ait fotoğrafını paylaşmamış Tehdit edilen genç kızı korumak isteyen dayısı canından oldu