Son Dakika Haberleri: Balıkesir'de bulunan Çiçek Adası 105 milyon liraya satışa çıkarıldı

Balıkesir'de bulunan Çiçek Adası 105 milyon liraya satışa çıkarıldı

26 gün önce

Balıkesir'in Ayvalık ve Gömeç ilçesi açıklarında bulunan 265 bin metrekarelik Çiçek Adası 105 milyon liraya satışa çıkarıldı. Adaya Çin ve Katarlı yatırımcıların ilgi gösterdiği öğrenildi.

Ayvalık ve Gömeç ilçe sınırında bulunan, karaya 230 metre mesafede, 265 bin metre kare alana sahip Çiçek Adası, 105 milyon liraya satışa çıkarıldı. Adaya Çin ve Katarlılar ilgi gösteriyor.

ALICILARINI BEKLİYOR

İçinde taban oturumu 450 metrekare 3 adet bina bulunan ada, Ayvalık'a 12 kilometre, Çanakkale - İzmir Yoluna ise 3 buçuk kilometre mesafede. 4 adet tatlı su kuyusunun da bulunduğu adada çok sayıda zeytin ağacı da bulunuyor. En yüksek noktası 22 metre olan ada bu günlerde milyoner alıcılarını bekliyor.

Çevre sakinleri, "Çok güzel bir ada. Yeşili, denizi ve nergisi ile keyifli bir ada. Satışa çıkarıldığını birkaç gün önce duyduk. Satın alan yatırımcı buraya değer katacak" dedi.

Çiçek Adası'ndan görüntüler;

Balıkesir'de bulunan Çiçek Adası 105 milyon liraya satışa çıkarıldı
Kamu bankalarının ATM'lerdeki ortaklığından vatandaş habersiz

Deniz üstünde yürünüyor hissi veren Kızkumu'na turistler akın ediyor

THY'nin rüya uçağının görüntüleri ortaya çıktı! 25 Haziran'da İstanbul'da olacak

Haber Yayın Tarihi: 19.06.2019 09:17 Kaynak: İHAOyuncu İrem Sak'ın iç çamaşırsız fotoğrafına yorum ve beğeni yağdı 1 doların sırrı ilk kez Zonguldak'ta çözüldü İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu: Suç duyurusunda bulunacağım