Son Dakika Haberleri: Özel Eğitimli Narkotik Köpeği 'Kuki' Vatandaşların İlgi Odağı Oldu

Özel Eğitimli Narkotik Köpeği 'Kuki' Vatandaşların İlgi Odağı Oldu

9 gün önce

Özel eğitimli narkotik köpeği 'Kuki' vatandaşların ilgi odağı oldu İstanbul'da Kurt Kapanı Uygulamasının 8'incisi gerçekleştirildiİSTANBUL - İstanbul genelinde 8'incisi gerçekleştirilen Kurt Kapanı uygulamasına katılan narkotik köpeği 'Kuki' Taksim Meydanı'nda ilgi odağı oldu.

Özel eğitimli narkotik köpeği 'Kuki' vatandaşların ilgi odağı oldu
İstanbul'da Kurt Kapanı Uygulamasının 8'incisi gerçekleştirildi

İSTANBUL - İstanbul genelinde 8'incisi gerçekleştirilen Kurt Kapanı uygulamasına katılan narkotik köpeği 'Kuki' Taksim Meydanı'nda ilgi odağı oldu.
Taksim Meydanı'nda oluşturulan uygulama noktasında ekipler yaya ve araçlar üzerinde çalışma yaptı. Durdurulan araçların sürücüleri trafik ekiplerince sorgulanırken şüpheli görülen şahısların ise GBT sorgulamaları yapıldı. Ekiplerin karada gerçekleştirdiği çalışmalara polis helikopteri de havadan destek verdi.
Trafik polislerince durdurulan bir araçta özel eğitimli narkotik köpeği 'Kuki' de aramalarda bulundu. Araç üzerinde hassas burnuyla aramalarda bulunan 'Kuki'ye vatandaşlarda ilgi gösterdi.
Özel Eğitimli Narkotik Köpeği 'Kuki' Vatandaşların İlgi Odağı Oldu
Haber Yayın Tarihi : 17.05.2019 06:35 Kaynak: İHA

YORUMLAR


İstanbul Havalimanını Arılar İstila Etti! Valbuena, Fenerbahçeli Taraftarlara Veda Etti Cumhurbaşkanı Erdoğan, AK Partililerle Buluştu: Bir Üye Yanında İki Oy Daha Getirsin Mesele Bitti İstanbul'da İftar Saatinde Kafeye Kurşun Yağdırıp Kaçtı!