(Özel Haber) - Dalgıçlar Başkan Vekilinin Arabasını Bulamadı - Son Dakika

(Özel Haber) - Dalgıçlar Başkan Vekilinin Arabasını Bulamadı

17.02.2012 17:52
(Özel Haber) - Dalgıçlar Başkan Vekilinin Arabasını Bulamadı, System.String[]

İzmir Emniyet Müdürlüğü sualtı dalgıç ekipleri, sabah saatlerinde kıyıya cansız bedeni vuran MHP İzmir İl Başkanvekili Nurettin Tanrıverdi'nin arabasını bulamadı.

İzmir Emniyet Müdürlüğü sualtı dalgıç ekipleri, sabah saatlerinde kıyıya cansız bedeni vuran MHP İzmir İl Başkanvekili Nurettin Tanrıverdi'nin arabasını bulamadı. Kötü hava şartlarına rağmen uzun süren arama yapan polis ekipleri Tanrıverdi'nin aracına ulaşamadığını açıkladı.

Sabah saatlerinde Tanrıverdi'nin cesedinin çıkarıldığı bölgede, arabasına ait belgelerinde bulunması üzerine harekete geçen polis ekipleri bölgede geniş çaplı soruşturma başlattı. Aracın denizde olduğuna dair izler bulan ekipler su altında arama yapmak için yapılan hazırlıkların ardından uzun süren arama tarama faaliyeti gerçekleştirdi. Geniş bir alanda yapılan aramalar sonucunda Tanrıverdi'nin aracına ulaşılamadığı belirtildi. Suyun soğuk ve görüş mesafesinin az olduğunu belirten Polis Sualtı Dalgıç

ekipleri yaptıkları arama sonucunda aracı bulmadıklarını ve aramalara son verdiklerini açıkladı. Olay yerine gelerek çalışmaları gözlemleyen eski MHP İzmir İl Başkanı Musavat Dervişoğlu ve halen görevde olan İl Başkan Yardımcısı Hakan Ürün yaşanan olaydan ötürü son derece üzgün olduklarını belirtti. Çok önemli ve değerli bir ismi kaybettiklerini belirten İl Başkan Yardımcısı Hakan Ürün, "Duyduğumuzdan beri son derece üzgünüz. Kendisi çok sevdiğimiz ve saydığımız bir insan. Dün akşam saatlerinden beri haber

alamıyorduk. Sabah saatlerinde cesedinin bulunduğunu öğrendik. Son derece üzgünüz" diye konuştu.

- Kaynak: İHA

Son Dakika Güncel (Özel Haber) - Dalgıçlar Başkan Vekilinin Arabasını Bulamadı - Son Dakika


Son Dakika

Portekizli eski futbolcu Raul Meireles: Fenerbahçe'deyken tutkumu kaybettim Oltasına takılan 27,5 kilo ağırlığındaki sazanı suya bırakıp gönülleri fethetti Vatandaşa ucuza satmak yerine depoda bekletilen bir ton balık çürüdü Alkollüyken zincirleme trafik kazasına karışan Ahmet Kural'a hapis istemiyle dava açıldı Milyonları ilgilendiren borç yapılandırmasında son başvuru tarihi 31 Aralık Merkez Bankası'nın resmi rezervleri yüzde 4,9 azaldı Muhtar olduğuna kimseyi inandıramayan genç, kimliğini göstermek zorunda kalıyor Paşinyan'ın PKK yandaşları ile omuz omuza halay çektiği görüntüler yeniden gündemde!