Son Dakika Haberleri: Eldiveni Çıkaran Hırsız Dövmesinden Yakalandı

Eldiveni Çıkaran Hırsız Dövmesinden Yakalandı

7 gün önce

Balıkesir’de bir kafe ve camiyi soyan hırsızlardan biri soygun esnasında çıkardığı eldiven sonucu dövmesinden teşhis edildi.

Eldiveni Çıkaran Hırsız Dövmesinden Yakalandı, System.String[]
Balıkesir'de bir kafe ve camiyi soyan hırsızlardan biri soygun esnasında çıkardığı eldiven sonucu dövmesinden teşhis edildi.

Edinilen bilgiye göre Dinkçiler Mahallesi Yıldız Sokak'ta bir kafeye giderek laptop ve kasadaki 897 Türk lirasını çalan hırsızlar, 2 gün sonra da Dumlupınar Mahallesi'ndeki İncirli Camii'nden bağış paralarının konulduğu çelik kasa, kayıt cihazı ve bir monitörü çaldı. Polisin güvenlik kameralarını tek tek incelemesi sonucu, hırsızlığı yapan zanlılardan birinin hırsızlık anında eldivenini çıkartması sonucu elindeki dövmeden tespit ettiği bildirildi.

Çalınan malzemeleri de ele geçiren polis ekipleri şüphelileri adliyeye sevk edildi. Mahkemeye çıkarılan U.S. ve H.Y.A tutuklanarak cezaevine kondu. - BALIKESİR

YORUMLAR


Almanya'da 4 Türk'e 'Kahramanlık Madalyası' Verildi ABD'de 'En İyi İş Adamı' Ödülü Bir Türk'e Verildi

8 Saniye İçin 17 Bin TL! Türk Dizilerindeki Reklam Ücretleri El Yakıyor Almanya 4. Liginde Fortuna Düsseldorf U23 Takımını Çalıştıran Taşkın Aksoy: Beşiktaş Beni İstedi