Son Dakika Haberleri: Kaybolan 5 Yaşındaki Umut Önce Ağladı, Sonra Ağlattı

Kaybolan 5 Yaşındaki Umut Önce Ağladı, Sonra Ağlattı

2 yıl önce

Adana'da ailesiyle birlikte alışverişe çıktığı sırada kaybolan 5 yaşındaki Umut gözyaşlarına boğuldu.

Adana'da ailesiyle birlikte alışverişe çıktığı sırada kaybolup gözyaşlarına boğulan çocuk bir süre sonra bulundu, bu sefer çocuğun annesi de oğluna sarılarak uzun süre gözyaşlarını tutamadı.

4 ÇOCUĞUNU ALARAK ALIŞVERİŞE ÇIKTI

Olay Adana'nın Seyhan ilçesi, Kuruköprü Mahallesi'nde meydana geldi. Baba Fatih Kaynar, eşi Meral Kaynar ve 4 çocuğunu alarak alışverişe çıktı. Melek Girmez Çarşısı'na gelen anne bebeğiyle ilgilenirken, baba da alışverişe daldı. Bu sırada 5 yaşındaki Umut alışveriş merkezinin içinde oynamaya başladı. Aile Umut'u fark etmeyerek alışveriş merkezinden ayrıldı. Umut ise ailesinin gittiğini geç fark edince onları aramaya çıktı ancak kayboldu.

YOLDA AİLESİNİ ARAMAYA BAŞLADI

Anne ve baba da çocuklarının kaybolduğunu uzun süre fark etmedi. Umut yolda ailesini ararken ağlamaya başladı. Vatandaşlar ne olduğunu sorduğunda küçük çocuk kaybolduğunu söyledi. Bunun üzerine vatandaşlar polise haber verdi. Olay yerine gelen ekipler çarşıda aileyi aradı ancak bulamadı. Polis çocuğu ekip arabasına alarak aileyi araştırmaya başladı. Ancak aile bir türlü bulunamadı. Bu sırada çocuk korkudan ağlamaya başladı. Polis, çocuğa içecek ve çikolata verdi. Çocuk bir süre sustu ancak daha sonra anne ve babasını isteyerek tekrar ağlamaya başladı.

ÜZERİNDEKİ KIYAFETLERDEN BULUNDU

Çocuğu polis sakinleştirmeye çalıştı. Aradan yaklaşık 2 saat geçmesine rağmen ne 155'e ne de polis merkezine kayıp başvurusu yapılmadığı için ekipler Umut'u çocuk şube polislerine teslim etti. Çocuk polisleri Umut'u şubeye götürürken, çocuk şube müdürlüğüne kayıp çocuk müracaatı olduğu bilgisi geldi. Polis çocuğun adını sorup üzerindeki kıyafetleri söyledi. Aile de ismin ve kıyafetlerin aynı olduğunu söyleyince polisler çocuğu anne ve babasının yanına götürdü.

"ÇOK KORKTUM" DİYE AĞLADI

Anne ve baba çocuklarını karşılarında görünce büyük sevinç yaşayıp ona sarıldı. Anne Meral Kaynar oğluna sarılarak uzun süre gözyaşlarına boğuldu. Anne Kaynar, "Alışverişe çıkmıştık oğlum kayboldu. O kaybolduğu zaman çok korktum. Ancak polisler onu bulup bize getirdiği için çok sevindim" dedi. Kaynar ailesi çocuklarını aldıktan sonra eve gitmek üzere emniyetten ayrıldı. Kaynar'ın elini bu kez ablası hiç bırakmadı.


YORUMLAR


Muhtar Dert Yandı, Başbakan'ın Verdiği Cevap Toplantıya Damga Vurdu: Şu Hale Bak Hindistan'da İnek Kesmekle Suçlanan Vatandaşı Linç Ederek Öldürdüler

Şehir Magandaları Kaza Sonrası Darp Ettikleri Baba ve Oğlunu Bıçakladı! Korku Dolu Anlar Kamerada