Kimsenin Dokunamadığı Hayvanları Eliyle Besliyor - Son Dakika

Kimsenin Dokunamadığı Hayvanları Eliyle Besliyor

08.06.2016 14:45
Kimsenin Dokunamadığı Hayvanları Eliyle Besliyor, System.String[]

Balıkesirli Mert Aygün, yurt dışından getirttiği ve tabiattan topladığı böcekleri evinde besliyor. Onları beslerken çektiği videoları sosyal medyada paylaşıyor. İzlenme rekoru kırıyor.

Balıkesirli Mert Aygün, yurt dışından getirttiği ve tabiattan topladığı hayvanları evinde besliyor.

HERKES ŞAŞKINLIKLA İZLİYOR

Sopa böceği, karadul, peygamber devesi ve karınca gibi bir çok hayvanı besleyip büyüten Aygün'ün sosyal paylaşım sitesinde paylaştığı videolar şaşkınlıkla izleniyor.

İZLENME REKORLARI KIRIYOR

Celal Bayar Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu Yüzme Antrenörlüğü bölümünde okuyan 21 yaşındaki Mert Aygün, sosyal medya sitesine koyduğu videolarla izlenme rekorları kırıyor.

ELİYLE BESLEYİP GELİŞİMİNİ VİDEOYA ÇEKİYOR

Yaşıtları kedi köpek besleyen Aygün'ün yurt dışından getirttiği ve özel olarak beslediği hayvanlar görenleri hayrete düşürüyor.

Guinea pig, karadul, sopa böceği, karınca, peygamber devesi ve daha bir çok hayvanı eliyle besleyen Aygün, hayvanların gelişimini de çektiği videolarla paylaşıyor. Beslediği bazı hayvanları büyütüp tabiata salan Aygün, bir çoğuyla da evinde yaşıyor.

Kimsenin Dokunamadığı Hayvanları Eliyle Besliyor
Kimsenin Dokunamadığı Hayvanları Eliyle Besliyor

- Kaynak: İHA

Son Dakika Yaşam Kimsenin Dokunamadığı Hayvanları Eliyle Besliyor - Son Dakika

YORUMLAR (1)

Son Dakika

Paraları Türk lirası karşısında değer kazanınca Bulgarlar Edirne'ye akın etti Ermenistan Radyosu Serdar Ortaç'ın ardından Tarkan'ı da öldürülen Azerbaycan askeri olarak servis etti Semt pazarlarındaki kalabalık vatandaşı isyan ettirdi: Pazar değil, sanki korona partisine geldik ABD başkanlığı için yarışan Biden, ücretsiz koronavirüs aşısı sözü verdi Süt sağarken elektrik akımına kapılan kadın feci şekilde can verdi Süt sağarken elektrik akımına kapılan kadın feci şekilde can verdi Hadise ve Kaan Yıldırım, ailelerinin onay vermesiyle evlilik kararı aldı "Evde ek iş" tuzağına düşmeyin! Yüzlerce kişi mağdur oldu