Son Dakika Haberleri: Madde Bağımlısı Genç, Sokak Ortasında Kriz Geçirdi

Madde Bağımlısı Genç, Sokak Ortasında Kriz Geçirdi

7 ay önce

Bursa'da madde bağımlısı genç, sokak ortasında krize girdi. Bir anda yere yığılan gencin, önce sara nöbeti geçirdiğini zanneden vatandaşlar yardım için seferber oldu.

Madde Bağımlısı Genç, Sokak Ortasında Kriz Geçirdi, System.String[]

 Bursa'da madde bağımlısı olduğu iddia edilen genç, sokak ortasında krize girdi. Sara nöbeti geçirdiğini zanneden vatandaşların yardım etmek için seferber olduğu gencin madde bağımlısı olduğu sağlık ekiplerinin olay yerine gelmesiyle anlaşıldı.

ANİDEN YERE YIĞILDI

Olay, merkez Osmangazi ilçesi Şehreküstü Mahallesi'nde meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, sentetik uyuşturucu bonzai içtiği iddia edilen bir genç bir anda yere yığıldı. Gencin bilinçsiz hareketleri görenlerin yüreklerini burktu. Önce sara nöbeti geçirdiğini zanneden vatandaşlar yardım edebilmek için seferber oldu.

TEDAVİYİ KABUL ETMEDİ

112 Acil Sağlık ekiplerinin olay yerine gelmesiyle birlikte şahsın madde bağımlığı olduğu ortaya çıktı. Bir süre sonra güçlükle ayağa kalkabilen madde bağımlısı genç ayağında platin olduğu için ayakta duramadığını söyleyerek tedaviyi kabul etmeyip uzaklaştı.


YORUMLAR


Gün Ortasında Balıkçı Ağlarının Üzerinde İlişkiye Girdiler Nuh'un Gemisi'nin Ağrı Doğubeyazıt'ta Olduğu Yeraltı Radar Görüntüleriyle Kanıtlandı

Fenerbahçe-Beşiktaş Derbisi Çıkan Olaylar Nedeniyle Tatil Edildi! İşte Yaşanan Tüm Gelişmeler