Son Dakika Haberleri: Madde Bağımlısı Genç, Sokak Ortasında Kriz Geçirdi

Madde Bağımlısı Genç, Sokak Ortasında Kriz Geçirdi

8 gün önce

Bursa'da madde bağımlısı genç, sokak ortasında krize girdi. Bir anda yere yığılan gencin, önce sara nöbeti geçirdiğini zanneden vatandaşlar yardım için seferber oldu.

Madde Bağımlısı Genç, Sokak Ortasında Kriz Geçirdi, System.String[]

Bursa'da madde bağımlısı olduğu iddia edilen genç, sokak ortasında krize girdi. Sara nöbeti geçirdiğini zanneden vatandaşların yardım etmek için seferber olduğu gencin madde bağımlısı olduğu sağlık ekiplerinin olay yerine gelmesiyle anlaşıldı.

ANİDEN YERE YIĞILDI

Olay, merkez  Osmangazi ilçesi  Şehreküstü Mahallesi'nde meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, sentetik uyuşturucu bonzai içtiği iddia edilen bir genç bir anda yere yığıldı. Gencin bilinçsiz hareketleri görenlerin yüreklerini burktu. Önce sara nöbeti geçirdiğini zanneden vatandaşlar yardım edebilmek için seferber oldu.

TEDAVİYİ KABUL ETMEDİ

112 Acil Sağlık ekiplerinin olay yerine gelmesiyle birlikte şahsın madde bağımlığı olduğu ortaya çıktı. Bir süre sonra güçlükle ayağa kalkabilen madde bağımlısı genç ayağında platin olduğu için ayakta duramadığını söyleyerek tedaviyi kabul etmeyip uzaklaştı.


"Heart" Yazısını "Hero" Diye Okudular, Zavallı Genci Polise İhbar Ettiler Kadın Veli, Sınıfta Dehşet Saçtı! Öğretmeni, Öğrencilerin Gözü Önünde Sırtından Bıçakladı
Üsküdar'da Kız Kulesine Yüzmek İçin Denize Atlayan Vatandaş Boğularak Can Verdi Polis, Okuldan Kaçan Öğrencileri Okullarına Teslim Etti