Özel Hastaneden Şampiyona Destek - Son Dakika

Özel Hastaneden Şampiyona Destek

05.01.2012 15:14
Özel Hastaneden Şampiyona Destek, System.String[]

Sporun ve sporcunun her zaman yanında ve destekçisi olduklarını belirten Büyük Anadolu Hastanesi Genel Müdür Yardımcısı Güner Armutlu, "Hastane olarak her zaman bu tür çalışmalara destek olmaya çalışıyoruz.

Samsun Büyük Anadolu Hastanesi 2011 Ayba Dünya Olimpik Genç Yıldız Dünya Boks Şampiyonu Reyhan Çakır'a sponsor oldu

Sporun ve sporcunun her zaman yanında ve destekçisi olduklarını belirten Büyük Anadolu Hastanesi Genel Müdür Yardımcısı Güner Armutlu, "Hastane olarak her zaman bu tür çalışmalara destek olmaya çalışıyoruz. Samsunlu sporcularımızın dünya çapında bir başarı aldığı zaman göğsümüz kabarıyor. Bu başarının içinde bizlerinde tuzu olması bizleri daha gururlandırıyor. Genç kızımız Reyhan Çakır'a bundan sonraki spor müsabakalarında başarılar diler, inşallah nice şampiyonluklar bizlere armağan edersin." dedi.

Dünya şampiyonu Reyhan Çakır da kendisine sponsor olarak destekte bulundukları için Büyük Anadolu Hastanesi yetkililerine teşekkür etti.

İLK MAÇTA NAKAVT

Bu arada Reyhan Çakır, Kadir Has Spor ve Kongre Merkezi'nde devam eden Kadınlar Türkiye Boks Şampiyonası'nda ilk maçını nakavtla kazandı. 60 kiloda A genç bayanlarda müsabakaya katılan Çakır, Beşiktaş Kulübü'nden olan rakibini birinci raundun 59. saniyesinde nakavt ederek çeyrek finale yükseldi.

Özel Hastaneden Şampiyona Destek
Özel Hastaneden Şampiyona Destek

Kaynak: CHA

Son Dakika Spor Özel Hastaneden Şampiyona Destek - Son Dakika Spor


YORUMLAR

Son Dakika

Samandıra'da tecrübeli isimler takım toplantısında konuştu: Bunu tek başına hoca yapamaz Bu görüntüler Bakan Koca'yı kızdıracak! AK Parti kongresinde düğün havasında eğlence Maltepe'de sokaklar çöp yığınına dönmüşken Beşiktaş Belediyesi de grev kararı aldı Oyuncu Esra Dermancıoğlu, Bir Zamanlar Çukurova dizisinden ayrıldı Prof. Dr. Doğan Yaşar: 2022, 2023 veya 2024 olur, İstanbul Boğazı'nın donduğunu göreceğiz Emine Erdoğan, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın doğum gününü el ele fotoğrafları ile kutladı: İyi ki doğdun Hafta sonu Avrupa'dan gelen çöl tozları virüsü havada tutacak Başkan Biden talimat verdi! ABD, Suriye'deki İran destekli gruplara hava saldırısı düzenledi