Özel Hastaneden Şampiyona Destek - Son Dakika

Özel Hastaneden Şampiyona Destek

9 yıl önce

Sporun ve sporcunun her zaman yanında ve destekçisi olduklarını belirten Büyük Anadolu Hastanesi Genel Müdür Yardımcısı Güner Armutlu, "Hastane olarak her zaman bu tür çalışmalara destek olmaya çalışıyoruz.

Özel Hastaneden Şampiyona Destek, System.String[]

Samsun Büyük Anadolu Hastanesi 2011 Ayba Dünya Olimpik Genç Yıldız Dünya Boks Şampiyonu Reyhan Çakır'a sponsor oldu


Sporun ve sporcunun her zaman yanında ve destekçisi olduklarını belirten Büyük Anadolu Hastanesi Genel Müdür Yardımcısı Güner Armutlu, "Hastane olarak her zaman bu tür çalışmalara destek olmaya çalışıyoruz. Samsunlu sporcularımızın dünya çapında bir başarı aldığı zaman göğsümüz kabarıyor. Bu başarının içinde bizlerinde tuzu olması bizleri daha gururlandırıyor. Genç kızımız Reyhan Çakır'a bundan sonraki spor müsabakalarında başarılar diler, inşallah nice şampiyonluklar bizlere armağan edersin." dedi.


Dünya şampiyonu Reyhan Çakır da kendisine sponsor olarak destekte bulundukları için Büyük Anadolu Hastanesi yetkililerine teşekkür etti.


İLK MAÇTA NAKAVT


Bu arada Reyhan Çakır, Kadir Has Spor ve Kongre Merkezi'nde devam eden Kadınlar Türkiye Boks Şampiyonası'nda ilk maçını nakavtla kazandı. 60 kiloda A genç bayanlarda müsabakaya katılan Çakır, Beşiktaş Kulübü'nden olan rakibini birinci raundun 59. saniyesinde nakavt ederek çeyrek finale yükseldi.

Haber Yayın Tarihi: 05.01.2012 03:14 Kaynak: CHA

YORUMLAR


Son Dakika

Göktuğhan Argın, Ali Koç'a sorduğu soru nedeniyle tazminatsız işten çıkarılmak istendiğini söyledi
Atakan Kayalar'dan "Uzaylılara inanıyor musun?" sorusuna bir garip cevap Bu mahallede yılda 500 bin dolar kazanan fakir sayılıyor