Özel İdareli Pedallar Milli Takım Kampında - Son Dakika

Özel İdareli Pedallar Milli Takım Kampında

12.01.2012 13:00
Özel İdareli Pedallar Milli Takım Kampında, System.String[]

Konya İl Özel İdaresi Spor Kulübü, Bisiklet Federasyonu'nun düzenlediği Milli Takım Hazırlık Yol Kampı'na 9 sporcu ile katılıyor.

Konya İl Özel İdaresi Spor Kulübü, Bisiklet Federasyonu'nun düzenlediği Milli Takım Hazırlık Yol Kampı'na 9 sporcu ile katılıyor.

Konya Özel İdaresi'nden yapılan açıklamaya göre, Milli Takım Yol Hazırlık Kampı, 12-26 Ocak 2012 tarihleri arasında Antalya'da gerçekleştirilecek.

Konya İl Özel İdaresi Spor Kulübü'nden 9 sporcu, milli sporcu yetiştirecek bu kampa davet edildi. Kampa, gençler kategorisinde Ramazan Sakman, Sabri Yıldırım ve Ali Osman Kınıklı ile yıldızlar kategorisinde ise Mücahit Kürşat Okka, Vedat Koç, Sedat Koç, Süleyman Canezirgan, Yunus Emre İpek ve Halil İbrahim Dilek'in davetli olduğu ifade edilen açıklamada, kampın Federasyon'un ilk hazırlık kampı olma niteliğinde olduğu kaydedildi.

Bisiklet Federasyonu'nun 28-30 Ocak 2012 tarihleri arasında Alanya'da yapması beklenen Kulüplerarası Puanlı Yarışları'nda Türk Milli Takımı'nda ilk deneyimini yaşayacak olan İl Özel İdare Sporlu bisikletçilerin, kampa şimdiden sıkı hazırlandığı bildirildi.

- KONYA

Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Özel İdareli Pedallar Milli Takım Kampında - Son Dakika


YORUMLAR
500

Son Dakika

Yeni transfer Cicaldau turp gibi çıktı! Efsane futbolcu Hagi'ye de bir mesaj yolladı 14:49 Yeni transfer Cicaldau turp gibi çıktı! Efsane futbolcu Hagi'ye de bir mesaj yolladı Çocukların çığlığı yürek parçaladı! Anne ve babalarından şiddet gören çocuklar, kilit altında tutulup, işkence edilmiş 14:02 Çocukların çığlığı yürek parçaladı! Anne ve babalarından şiddet gören çocuklar, kilit altında tutulup, işkence edilmiş Cristiano Ronaldo, Messi'den daha iyi! İşte fark yaratan 5 özellik 13:59 Cristiano Ronaldo, Messi'den daha iyi! İşte fark yaratan 5 özellik
13 yıl önceyi hatırlattı! Koronavirüsün vurduğu esnaf dirilmek için aynı yardımı bekliyor 13:50 13 yıl önceyi hatırlattı! Koronavirüsün vurduğu esnaf dirilmek için aynı yardımı bekliyor Prof. Dr. Mehmet Ceyhan: Vakaları düşürmenin tek yolu devletin kısıtlama uygulaması ve halkın maske, mesafe önlemlerine uyması 13:27 Prof. Dr. Mehmet Ceyhan: Vakaları düşürmenin tek yolu devletin kısıtlama uygulaması ve halkın maske, mesafe önlemlerine uyması Şehrin ortasında güpegündüz fuhuş rezaleti! Yanlarındaki küçük çocuğa aldırmadan, bir araçtan inip diğerine bindiler 11:51 Şehrin ortasında güpegündüz fuhuş rezaleti! Yanlarındaki küçük çocuğa aldırmadan, bir araçtan inip diğerine bindiler
Maske takmayan kadın, ''Yaz cezamı'' diyerek polislere direndi! Şimdi, bin 50 lira ceza ödeyecek 11:15 Maske takmayan kadın, ''Yaz cezamı'' diyerek polislere direndi! Şimdi, bin 50 lira ceza ödeyecek İzmir'de korkunç kaza! Otomobilin metro inşaatına düşmesi sonucu 1 kişi öldü, 1 kişi yaralandı 11:05 İzmir'de korkunç kaza! Otomobilin metro inşaatına düşmesi sonucu 1 kişi öldü, 1 kişi yaralandı
Advertisement