Sokağa çıkma yasağına aldırış etmeyen gençler, mahallede futbol maçı yaptı - Son Dakika

Sokağa çıkma yasağına aldırış etmeyen gençler, mahallede futbol maçı yaptı

Sokağa çıkma yasağının devam ettiği bayramın ilk günü Sultanbeyli'de bir grup genç sosyal mesafeyi hiçe sayarak mahallelerinde futbol maçı yaptı.

Bayramın ilk günü Sultanbeyli'de sokağa çıkma kısıtlamasına uymayan bir grup genç, sosyal mesafeyi hiçe sayarak mahallelerinde futbol maçı yaptı. Drone ile görüntülenen o anlarda gençlerin maske takmadığı, sosyal mesafeyi hçe saydıkları görüldü.

TÜM TEDBİRLER HİÇE SAYILDI

Tüm dünyayı etkisi altına alan koronavirüs salgınıyla mücadele kapsamında uygulanan 96 saatlik sokağa çıkma kısıtlaması yarın gece 00.00'da sona erecek. Önlemleri hiçe sayan bazı vatandaşlar İstanbul'un Sultanbeyli ilçesinde çim alanda futbol oynadı. Kısıtlama olmasına rağmen sokağa çıkan vatandaşların, sosyal mesafe kuralına da uymadığı görüldü. Maskeleri de bulunmayan vatandaşlar yasağı hiçe sayarak uzun süre futbol oynadı.

Futbol maçı drone ile havadan görüntülendi.

Son Dakika

17:25 Bunalıma giren anne önce 1 yaşındaki bebeğini ardından kendini 10. kattan aşağı bıraktı 16:09 Erdoğan'dan "Ayasofya'da ilk namazı siz kıldırın" önerisine yanıt: O kadar da değil 16:02 Otostop çeken genç kadının hayatı karardı! Zorla uyuşturucu kullandırıp tecavüz ettiler 15:46 Danimarkalı turist, ülkesinden daha güvenli gördüğü Alanya'da tatilin tadını çıkarıyor 15:44 Hırsızlık için çocuk kullanan şüpheliler, kameradan kaçamadı 15:25 Tatil sezonunu açan Afra Saraçoğlu ve Mert Yazıcıoğlu denizde birbirini öpücüklere boğdu 15:23 İran'dan Ayasofya'nın ibadete açılması hakkında ilk yorum: Mutluluk duyduk 15:18 Burdur diken üstünde! Alay Komutanlığında görevli askerlerde koronavirüs tespit edildi 15:18 Talihsiz adam, yeni doğan bebeğini görmeye giderken kazada öldü 15:07 "Abi beni bir şey ısırdı" dedikten 1 saat sonra ölen Hamza'nın vücudunda yılan izlerine rastlandı 15:03 Fatma Şahin, filmde baklava yiyen Charlize Theron'ı Gaziantep'e davet etti 14:46 Türbülansa giren Hindistan uçağı yolcularının ölüm korkusu kamerada 14:28 Gelecek Partisi'nden çok konuşulacak reklam filmi: Mülakat bitecek, liyakat gelecek 14:04 Cenk Eren'den Defne Samyeli'nin göğüs dekolteli pozuna ilginç yorum: Bizimle aynı afişte olmak istememekte haklıymış 13:55 Güvenip evlerine aldıkları şahıs tarafından 3 günde 165 bin lira dolandırıldılar