Son Dakika Haberleri: Otomobili diziyle kullanan magandanın görüntüleri dehşete düşürdü!

Otomobili diziyle kullanan magandanın görüntüleri dehşete düşürdü!

8 gün önce

Basın Ekspres bağlantı yolunda bir maganda, aracının direksiyonunu saniyelerce diziyle kullandı. Aynı maganda E-5 Karayolu'nun çeşitli noktalarında araçların arasında defalarca "makas" attı, kavşakta ise "drift" yaptı.

İstanbul E-5 Karayolu, TEM Otoyolu ve trafiğin yoğun birçok noktasında otomobille zaman zaman da motosikletle sahneye çıkan magandalara bir yenisi daha eklendi.

Basın Ekspres bağlantı yolunda otomobilli bir maganda, trafikte seyrettiği esnada direksiyondan ellerini çekerek diziyle kullanmaya başladı.

Trafikte saniyelerce bu şekilde seyreden genç sürücü, hem kendi hem de yanındakinin canını tehlikeye attı. Aynı maganda E-5 Karayolu Beylikdüzü mevkisinde onlarca aracın arasında gece ve gündüz demeden "makas" atarak trafiği tehlikeye düşürdü.

HEM MAKAS ATTI HEM DE DRİFT YAPTI

Şov uğruna hem kendi hem de sürücülerin canını tehlikeye atan maganda, mutlak bir kazaya davetiye çıkarttı.

Sürücülerin canını bir an olsun umursamayan sürücü yollarda adeta terör estirdi. Makas atmakla yetinmeyen maganda bir de kavşakta "drift" diye tabir edilen yanlama hareketi yaptı.

Karayolunda sürücülerle yarışmayı da ihmal etmeyen maganda, dehşetin boyutunu kaydettirip bir de sosyal medyadan yayınladı. Şehrin altını üstüne getiren ve sürücülerin korkulu rüyası haline gelen magandanın yakalanması için Trafik Denetleme Şube Müdürlüğü ekipleri çalışma başlattı.

Otomobili diziyle kullanan magandanın görüntüleri dehşete düşürdü!
Haber Yayın Tarihi: 11.07.2019 10:52 Kaynak: İHA

YORUMLAR (2)


Mayolu görüntülenen oyuncu Eda Ece, kilolu çıktığını söyleyerek isyan etti Yolcunun valizinden silah aksam ve parçaları çıktı İstanbul'da "Batı Nil Ateşli Virüsü" tehlikesi! Sivrisineklerden bulaşıyor Bakan Turhan: Fatih Sultan Mehmet Köprüsü bayramda hizmete açılacak