Kafasına araba lastiği takılan ineği vatandaşlar kurtardı - Son Dakika

Kafasına araba lastiği takılan ineği vatandaşlar kurtardı

2 ay önce

Özellikle hafta sonları günü birlik ziyaretçilerin yoğun ilgi gösterdiği Beykoz Riva'da kafasına araba lastiği takılan ineğin yardımına vatandaşlar koştu.

Beykoz Riva'da bir inek, kafasına takılan araba lastiğinden uzunca süre kurtulamadı. Çaresiz kalan ineğin yardımına vatandaşlar koştu. Vatandaşların çabasıyla kafasına takılan lastikten kurtulan inek tekrar özgürlüğüne kavuşurken, o anlar cep telefonu kamerasına yansıdı.

Beykoz Riva'da sokakta dolaşan bir ineğin başı, kafasına takılan araba lastiğiyle derde girdi. İnek, kafasına takılan lastikten kurtulmaya çalıştıysa da başaramadı. Durumu fark eden vatandaşlar ineğin yardımına koştu. Vatandaşlar, ineğin kafasına takılan lastiği el birliğiyle çıkardılar. Kafasındaki lastikten kurtulan inek tekrar özgürlüğüne kavuştu.

KAMERALAR OLAN BİTENİ KAYDETTİ

O anlar başka bir vatandaşın cep telefonu kamerasınca kaydedildi. Görüntülerde inek kafasına takılan lastikten kurtulmaya çalışıyor, vatandaşlar lastiği ineğin kafasından çıkarıyor.

Haber Yayın Tarihi: 16.12.2019 10:12 Kaynak: İHA

YORUMLAR


Son Dakika

Acun Ilıcalı'nın programında depremzedeler için rekor bağış toplandı
Bakan Çavuşoğlu, depremzedeler için bir maaşını bağışladı Son Dakika: Depremde evi yıkılanlara 41 bin lira yardım yapılacak

Son Dakika Haberleri