Karaköy'de başörtülü kıza saldıran kadının komşularına terör estirdiği ortaya çıktı - Son Dakika

Karaköy'de başörtülü kıza saldıran kadının komşularına terör estirdiği ortaya çıktı

18.11.2019 12:51

Karaköy'de başörtülü üniversite öğrencisine yumruklu saldırı gerçekleştirdikten sonra tutuklanarak cezaevine gönderilen Semahat Y.'nin bir komşusu, "Mal sahibi bile evinden çıkaramıyordu. Vahşi bir kadın, psikopat" dedi.

Karaköy'de başörtülü üniversite öğrencisine yumruk atan kadın kamuoyunda infial yaratmıştı. Görüntülerinde yayılmasıyla birlikte gözaltına alınan Semahat Y. tutuklandı. Olay sonrası komşusu ise Semayat Y. ile ilgili çarpıcı konuştu. Komşusu, "Mal sahibi bile evinden çıkaramıyordu. Vahşi bir kadın, psikopat" şeklinde konuştu.

"ÇOK AĞIR KÜFÜRLER EDİYORDU"

Karaköy'de başörtülü üniversite öğrencisine yumruklu saldırı gerçekleştirdikten sonra tutuklanarak cezaevine gönderilen Semahat Y.,'nin ikamet ettiği Beyoğlu'ndaki komşularına da terör estirerek saldırdığı ortaya çıktı.

Kendisini kaldığı yerden çıkartmak isteyen ev sahibine de şiddet uyguladığı ifade edilen kadının akli dengesinin yerinde olmadığı iddia edildi. Saldırgan Semahat Y.,'nin çevredeki esnafa da saldırıda bulunduğunu söyleyen Selahattin Kaya, "Buradan geçerken de esnaf olarak da zaman zaman şikayetlerimiz oluyordu. Bunu polise de bildirdik. Buradan geçerken küfürlü konuşmaları oluyordu. Biz müdahale edemiyorduk. Yanılmıyorsam psikolojik sorunları vardı. Ama çok ağır küfürler ediyordu. Biz de olayı televizyonda gördükten sonra onun olduğunu anladık. Akli dengesinin yerinde olmadığını düşünüyorum. İnsanlar kendisine tepki gösterdiğinde müdahale ediyordu. Hakaret edip şiddet kullanıyordu. Ailesi yok. Burada tek başına kalıyor. Burada kırdıkları şeyler oluyordu. Madde aldığını düşünüyoruz. Saldırıda onun da etkisi olabilir" diye konuştu.

"PSİKOPAT SALDIRGAN BİR İNSAN"

Semahat Y.,'nin başka bir komşusu ise, "Burada kalan kadın buradaki herkese saldıran bir kadın. Vahşi bir kadın. Mal sahibi bile evinden çıkartamıyor. Mahkeme, belediye uğraşıyorlar. Burası küçük bir merdivenaltı. Burada yatıyor. Burada uyuşturucu hap falan hepsi var. Psikopat, saldırgan bir insan. Mal sahibi de başörtülü diye onlara da saldırıyor. Kovalıyor buradan mal sahibini. Başörtülülere saldırıyor, birisi laf attığı zaman ona saldırıyor" dedi.

NE OLMUŞTU?

İstanbul Karaköy'de yürüyen başörtülü iki genç kız, karşılarından gelen başka bir kadının yumruklu saldırısına uğramıştı. Neye uğradığını şaşıran genç kız, kadından şikayetçi olurken yaşanan o anlar ise güvenlik kamerasına yansımıştı.

Olay, saat 15.00 sıralarında Beyoğlu Karaköy'de yaşandı. Karaköy'de yolda yürüyen başörtülü iki genç kız, karşı yönden gelen başka bir kadının yumruklu saldırısına uğradı. Neye uğradığını şaşıran genç kız, üzerine ve başörtüsünü düzeltmeye çalışırken saldırgan hakaretlerine devam etti. Kimliği belirsiz saldırgan kayıplara karışırken başörtülü genç kız ise Karaköy Polis Merkezine giderek kadından şikayetçi olduğu öğrenildi.

Karaköy'de başörtülü kıza saldıran kadının komşularına terör estirdiği ortaya çıktı
İstanbul Karaköy'de başörtülü kıza çirkin saldırı! Saniye saniye kaydedildi Karaköy'de başörtülü kıza saldıran kadın tutuklandı Karaköy'de başörtülü öğrenciye saldıran kadının yeni görüntüleri ortaya çıktı
Karaköy'de başörtülü kıza saldıran kadının komşularına terör estirdiği ortaya çıktı
Karaköy'de başörtülü kıza saldıran kadının komşularına terör estirdiği ortaya çıktı
Karaköy'de başörtülü kıza saldıran kadının komşularına terör estirdiği ortaya çıktı

- Kaynak: İHA

Son Dakika 3. Sayfa Karaköy'de başörtülü kıza saldıran kadının komşularına terör estirdiği ortaya çıktı - Son Dakika

YORUMLAR (22)
  • 4401: Bence Akli dengesi gayet yerinde, "Akıllı olup herkesin kahrını çekeceğime, deli olayım herkes benim kahrımı çeksin" düşüncesinde birisi... İşi deliliğe vurarak yaptıklarının cezasından kurtulmaya çalışabilir... Madem akli dengesi yerinde değil neden kendisine değil de çevresine zarar veriyor? Bir de özellikle tesettürlü bayanı kendisine hedef yapması; Çok akıllı ama salağa yatıyor tezini doğruluyor gibi... Cevap Yaz 3 0 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika

İtalyan teknik direktör Marcello Lippi, kariyerini sonlandırdı Adidas, koronavirüs döneminde değer kaybı yaşayan Reebok'ı satacak 5 yaşındaki çocuğun boğazından canlı solucan çıkarıldı! Bir yıldır midesinde yaşıyormuş 150 kişiyi koronaya kurban veren kentimizde tedbirlere uyulmaması korkutuyor Kızı Şeyma'yı öldüren babaya, ağırlaştırılmış müebbet 11 yaşındaki kız çocuğu, kendisine cinsel istismarda bulunan kişi serbest kalınca canına kıydı İzmir'de yolun ortasında kadını döven şahsa kimse müdahale etmedi! Kaymakamdan ismini yanlış söyleyen CNN Türk muhabirine soğuk duş!