Özel Kardelen Koleji'nde Sağlıklı Beslenme Semineri Yapıldı - Son Dakika

Özel Kardelen Koleji'nde Sağlıklı Beslenme Semineri Yapıldı

05.01.2012 16:17
Özel Kardelen Koleji'nde Sağlıklı Beslenme Semineri Yapıldı, System.String[]

Nevşehir Özel Koleji'nde Sağlık İl Müdürlüğü'nden gelen uzmanlar tarafından İlköğretim 3,4,5 ve 6.sınıflara yönelik "Yeterli ve Dengeli Beslenme ve Hareketli Yaşam"konulu bir seminer verildi.

Nevşehir Özel Koleji'nde Sağlık İl Müdürlüğü'nden gelen uzmanlar tarafından İlköğretim 3,4,5 ve 6. sınıflara yönelik "Yeterli ve Dengeli Beslenme ve Hareketli Yaşam"konulu bir seminer verildi.

Kardelen Koleji konferans salonunda ilköğretim öğrencilerine yönelik verilen " Yeterli ve Dengeli Beslenme ve Hareketli Yaşam"konulu seminere katılan sağlık uzmanları öğrencilere beslenme, yanlış beslenme alışkanlıkları, beslenme ve kanser ilişkisi, süt ve süt ürünlerinin önemi, obezitenin önlenmesi, tuz tüketimi, fiziksel aktivite ve hareketli yaşam, ağız dış sağlığı ve kişisel hijyen kuralları konusunda bilgiler vererek öğrencilerin sorularını yanıtladılar.

Kardelen Koleji İlköğretim Müdürü Özgül Saygılı yaptığı açıklama da ise, "Günümüzün en büyük sorunlarından biri olan sağlıklı beslenmeyle ilgili yetkili uzmanlar tarafından okulumuz öğrencilerine seminer verildi. Buradaki amacımız öğrencilerimizin beslenme, yanlış beslenme alışkanlıkları, beslenme ve kanser ilişkisi, süt ve süt ürünlerinin önemi, obezitenin önlenmesi, tuz tüketimi, fiziksel aktivite ve hareketli yaşam, ağız dış sağlığı ve kişisel hijyen kuralları konusunda bilgi sahibi olması ve buna karşında sağlıklı beslenme yöntemlerini öğrenmesidir" dedi. - NEVŞEHİR

Özel Kardelen Koleji'nde Sağlıklı Beslenme Semineri Yapıldı
Özel Kardelen Koleji'nde Sağlıklı Beslenme Semineri Yapıldı

- Kaynak: İHA

Son Dakika Yerel Özel Kardelen Koleji'nde Sağlıklı Beslenme Semineri Yapıldı - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

11 yaşındaki erkek çocuğunu ağaca bağlayarak istismar etmeye çalışan sapık, bir ilçeyi ayaklandırdı Kahreden haberler peş peşe geldi! 3 doktor daha koronaya yenik düştü ABD'li ilaç devi Moderna, geliştirdiği koronavirüs aşısını piyasaya sürmeye hazırlanıyor Meteoroloji 12 ilimizi sarı kod ile uyardı! Kuvvetli sağanak yağış etkili olacak Tunç Soyer'in eşi Neptün Soyer'den Charlie Hebdo'nun skandal karikatürüne destek! Tepki yağıyor Donald Trump'ın kampanya hesabı hacklendi, 2.3 milyon dolar çalındı "Ronaldo'yu asla geri çevirmem" sözüyle gündem olan G.Saray'ın eski yengesi isyan etti: Elinizi vicdanınıza koyun İnsanlık dışı ceza! Endonezya'da bir aile, kızlarıyla izinsiz aynı evde kalan genci bacaklarından astı