Son Dakika Haberleri: Bakırköy'de, Kontrolden Çıkan Araç Karşı Şeritten Gelen Araca Ok Gibi Saplandı

Bakırköy'de, Kontrolden Çıkan Araç Karşı Şeritten Gelen Araca Ok Gibi Saplandı

30 gün önce

Bakırköy'de sürücüsünün direksiyon hakimiyetini kaybettiği otomobil refüjü aşarak karşı şeritten gelen bir otomobile ok gibi saplandı. Çarpmanın etkisiyle araçlarda bulunan 2 sürücü de yaralandı.

Bakırköy'de sürücüsünün direksiyon hakimiyetini kaybettiği otomobil refüjü aşarak karşı şeritten gelen bir otomobile ok gibi saplandı. Çarpmanın etkisiyle araçlarda bulunan 2 sürücü de yaralandı. Kazayı görenler ise şaşkına döndü.

KARŞI ŞERİTTEN GELEN OTOMOBİLE OK GİBİ SAPLANDI

Kaza, saat 17.00 sıralarında Bakırköy Rauf Orbay Caddesi üzerinde meydana geldi. İddiaya göre, sürücüsünün direksiyon hakimiyetini kaybettiği otomobil, refüje çarptı. Refüjü de aşan araç, karşı şeritten gelen otomobile ok gibi saplandı.

YARALANAN 2 SÜRÜCÜ HASTANEYE KALDIRILDI

Meydana gelen kazada araçlarda bulunan 2 sürücü de yaralandı. Yaralılar olay yerine gelen sağlık ekiplerince ambulansla hastaneye kaldırıldı. Kaza nedeniyle cadde üzerinde yoğun trafik oluştu. Olay yerine gelen çekici ekiplerinin, kazaya karışan araçları kaldırması sonucu trafik normale döndü.

GÖRENLER ŞAŞKINA DÖNDÜ

Polis kazayla ilgili inceleme başlattı. 2 aracı üst üste gören diğer sürücüler ise şaşkına döndü.


YORUMLAR


Kış Bakımı Yaptırmaya Hazırlanan Araç Sahiplerine Kötü Haber! Fiyatlar Yüzde 42 Zamlandı Bahreyn Kralı, TUSAŞ Tarafından Airshow'da Tanıtılan Helikoptere Hayran Kaldı

Alkollü Kadın, Aralarında İlişki Olduğunu İddia Ettiği 80 Yaşındaki Annesi ve Komşunu Rehin Aldı