Özel Nilüfer Bademli İlköğretim Okulu Satranç Turnuvası - Son Dakika

Özel Nilüfer Bademli İlköğretim Okulu Satranç Turnuvası

19.02.2012 15:00
Özel Nilüfer Bademli İlköğretim Okulu Satranç Turnuvası, System.String[]

Özel Nilüfer Bademli İlköğretim Okulunda düzenlenen satranç turnuvası sona erdi.

Özel Nilüfer Bademli İlköğretim Okulunda düzenlenen satranç turnuvası sona erdi.

Okulun olimpiyat sınıfında gerçekleşen ve 1 hafta süren turnuvaya, minikler, minik yıldızlar ve yıldızlar kategorilerinde 55 satranç sever öğrenci katıldı.

Okul Müdürü Hakan Eroğlu, yaptığı açıklamada, amaçlarının öğrencilere satrancı sevdirmek olduğunu, il ve ilçe bazında yapılacak satranç yarışmalarında en güzel dereceleri almak istediklerini belirtti.

Satranç Öğretmeni Ayhan Tekinel ise, öğrencilerin 1 hafta boyunca kıyasıya mücadele ettiklerini belirterek, "Çok yetenekli öğrencilerimiz var. Onları tespit ettik. Turnuvaya katılan ve başarılı olan öğrencilerimizi tebrik ederim" dedi.

Turnuva sonrasında minikler kategorisinde Mustafa Hıra, minik yıldızlar kategorisinde Batuhan Baysan ve yıldızlar kategorisinde Ömer Faruk Bülbül adlı öğrenciler birinci oldu. Dereceye giren öğrenciler, başarı belgesi, madalya ve çeşitli hediyelerle ödüllendirildi.

- BURSA

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Özel Nilüfer Bademli İlköğretim Okulu Satranç Turnuvası - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Kılıçdaroğlu parti grubunda Bahçeli'ye teşekkür etti: İktidarın rezilliği bundan iyi anlatılamazdı Aşiret düğününde gelin ve damada 40 dakikada 1 milyon liralık takı takıldı Erdoğan'ın duyurduğu yeni doğal gaz müjdesi için çalışmalar başladı! İşte Tuna-1 kuyusundan ilk görüntüler Pişkin katil altınlarını çalıp öldürdüğü kadının cenazesine katılmış! Ağlayarak başsağlığı dilemiş Oyuncu Gurur Aydoğan, ticarete atılmaya karar verdi Nusret'in mekanının önündeki kuyrukla ilgili bomba iddia: Kişi başı 3 bin lira ödeniyor Adana'da polislerin dezenfektan sorduğu taksici, tıraş losyonu gösterdi Son Dakika! Akşener'den Ümit Özdağ'ın iddiasına yanıt: İstanbul İl Başkanı'na karşı FETÖ'cü söylemi çok büyük yalandır